ΚΑΚΤΟΣ - Forum - νεο βιβλιο για τα gymnocalycium
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Βιβλία - Περιοδικά
 νεο βιβλιο για τα gymnocalycium
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

ariskal
Dr Ferocactus Υπεύθ. μελών Β. Ελλάδος MEMBER CLUB

Greece
1893 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Apr 2009 :  22:01:03  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ariskal  Απάντηση με παραπομπή
για τους fan του ειδους
http://www.grahamcharles.org.uk/

Fire
Starting Member

11 Μηνύματα

Εστάλη - 10 Sep 2017 :  19:36:27  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Fire  Απάντηση με παραπομπή
Χαχα, το βλέπω και λέω τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει.. είχα πάει ένα ταξίδι στο Μάντσεστερ της Αγγλίας με και περνώντας από ένα βιβλιοπωλείο το είχα δει στον τομέα gardening, μου είχαν πάρει κάτι λουλούδια δώρο και το πήρα, γιατί νόμιζα πως ήταν γενικά για την κηπουρική. Έχει μείνει στη βιβλιοθήκη μου κανα χρόνο τώρα αλλά τώρα που το θυμήθηκα θα το βγάλω τη φόρα. :P
Κορυφή σελίδας

Fire
Starting Member

11 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Sep 2017 :  14:18:20  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Fire  Απάντηση με παραπομπή
Χαχα, το βλέπω και λέω τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει.. είχα πάει ένα ταξίδι στο Μάντσεστερ της Αγγλίας με http://www.businessnews.gr/article/73918/worldventures-anoigei-ta-prota-grafeia-stin-eyropi και περνώντας από ένα βιβλιοπωλείο το είχα δει στον τομέα gardening, μου είχαν πάρει κάτι λουλούδια δώρο και το πήρα, γιατί νόμιζα πως ήταν γενικά για την κηπουρική. Έχει μείνει στη βιβλιοθήκη μου κανα χρόνο τώρα αλλά τώρα που το θυμήθηκα θα το βγάλω τη φόρα. :P
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.09 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000