ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ανθοφορίες 2018
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Φωτογραφίες
 Ανθοφορίες 2018
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας  Θέμα Επόμενο Θέμα  

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1151 Μηνύματα

Εστάλη - 31 May 2018 :  11:34:42  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή

Δυστυχώς "διαλύθηκε" το album που είχα φτιάξει εδώ και δεν θυμάμαι πώς τη λένε. Νομίζω mammillaria magnimamma

mavirenes

Greece
3052 Μηνύματα

Εστάλη - 31 May 2018 :  22:15:01  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα1 κι εγώ νομίζω αυτή είναι, τέλειο φυτό, τέλεια ανθοφορία!
Πως ανέβασες τη φωτό?

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1151 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Jun 2018 :  00:36:23  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Τις ανεβάζω στο imgur (μεγεθος 600χ800) και μετά εδώ.
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3052 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Jun 2018 :  09:24:49  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα! Λες να είναι αξιόπιστο αυτό και να μην την πάθουμε όπως με το FB & imageshack? ελπίζω...

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3052 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Jun 2018 :  12:59:16  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Λοιπόν! προσπάθησα κι ανέβασα μερικές φωτογραφίες στο imgur κι έτσι ιδού

φωτό από φετινές ανθοφορίες

neoporteria sp

& echinopsis sp

mavirenes

Edited by - mavirenes on 01 Jun 2018 13:04:26
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1151 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Jun 2018 :  16:23:06  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Μπράβο Ειρήνη!!!!!
Πανέμορφα, μας έφτιαξες τη μέρα

Περί αξιοπιστίας του site δεν ξέρω ....
Πάντως εγώ καλού-κακού φτιάχνω album των φωτογραφιών μου στο computer μου.
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3052 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Jun 2018 :  08:02:04  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα!!
Αχ είναι τόσες οι φωτογραφίες και τόσα που πρέπει να τακτοποιηθούν!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Χρήστος59
Junior Member

136 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Jun 2018 :  14:24:35  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος59  Απάντηση με παραπομπή
Πολύ όμορφα Ευρυδίκη - Ειρήνη - να τα χαίρεστε

Να συμπληρώσω το πρώτο mammillaria dolichothele longimamma

Κανένα site για φώτο δεν είναι εμπιστοσύνης .... καλύτερα αποθήκευση των φώτο και στο pc όπως λέει και η Ειρήνη

Καλή συνέχεια !!!!
Κορυφή σελίδας
   Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.17 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000