ΚΑΚΤΟΣ - Forum - peyote
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Γενικές απορίες
 peyote
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Nikos82
Starting Member

Greece
2 Μηνύματα

Εστάλη - 28 May 2016 :  20:13:03  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Nikos82  Απάντηση με παραπομπή
mporw na parw kakto peyote apo kapou?xerei kapoios pws na to promitheutw?

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 28 May 2016 :  21:53:45  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
απο φυτωρια στο εξωτερικο..............

αν και δυσκολα θα σου ζησει αν δεν εχεις καποια εμπειρια στην καλλιεργεια κακτων.........

Edited by - Kostas on 28 May 2016 21:55:38
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 31 May 2016 :  10:06:50  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Ρίξε και μια ματίτσα εδώ
http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=241&SearchTerms=peyote

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 31 May 2016 :  20:37:16  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
εφτασα σε ...κακτοηλικια....οπου πια πρεπει να σταματησω να "μασαω" τα λογια μου..

για αυτο θελω να πω τα παρακατω....

εδω στο φορουμ αλλα και οπου εχουμε συναντηση με τον συλλογο....στο F/B..αλλα και παλιοτερα στο περιπτερο στην ανθοκομικη της κηφησιας... "σκανε" διαφοροι τυποι...συνηθως "ανωνυμοι".... και ρωτουν για αυτην την κατηγορια φυτων... συνηθως με ...διαφορες δικαιολογιες τυπου μου αρεσει σαν φυτο.......θελω να το εχω για την ...συλλεκτικη του αξια...θελω να το εχω γιαατι μου αρεσει ο "μυθος" που το περιβαλει κλπ κλπ κλπ..
ολα αυτα ειναι παραμυθια..το 99,9% το θελει για να το χρησιμοποιησει...ως "ναρκωτικο"..απλα δεν εχει τα "αντερα" να το πει στα ισα....
η "συμπαθεις" ομαδα οπαδων των διαφορων ουσιων καλα θα κανει να στραφει στους αλλους γνωστους τροπους "φτιαξιματος" και να αφησει τους κακτους και τους χομπιστες στην ησυχια τους πριν αρχισουν και μπαινουν στο "παιχνιδι" νομοι ..."ασφαλειες" κλπ κλπ...ας μεινει και ενας χορος αμολυντος.....
για αυτο προτεινω να μην δινουν τα μελη του φορουμ καμια πληροφορια γυρω απο το θεμα και γιατι οχι να διαγραφουν ολα τα σχετικα θεματα..
ο χομπιστας "κακτας" σιγουρα θα βρει την πληροφορια για το που πως ποσο και ποτε..για αυτα τα φυτα με πολλους αλλους τροπους..

ισως καποιος να πει οτι ειμαι ...υπερβολικος...αλλα εγω πιστευω οτι και λιγα ειπα...
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Jun 2016 :  10:18:56  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα.
Νομίζω καλά τα είπες.
Προσπάθησα να το πω απέξω απέξω παραπέμποντας στο λινκ λόγω της συζήτησης και ο νοών νοείτω.
Κάνουνε μπαμ οι περιπτώσεις αυτές.
Όλοι καταλαβαίνουμε αλλά για λόγους ευγενείας αποφεύγουμε να μιλήσουμε στα ίσια.
Ίσως τελικά είναι απαραίτητο να μπουν τα σχόλιά σου στην αρχική σελίδα του φόρουμ για να έχουμε το κεφαλάκι μας ήσυχο.
Όταν κάποιος γίνεται μέλος στο φόρουμ και το πρώτο πράγμα που ρωτάει είναι που θα βρω πεγιότ, ε...
Μιάου, μιάου, γάου γάου στα κεραμίδια στα πλακάκια... ότι προτιμάτε.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000