ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ομορφιά μου..............άγνωστη.
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Αλλα παχύφυτα
 Ομορφιά μου..............άγνωστη.
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 09 Oct 2015 :  18:10:54  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Δεν με καίει τόσο το είδος(άλλωστε θα το έβαζα στην αναγνώριση,είναι απ'την έκθεση,δώρο φίλου)όσο το να θαυμάσετε την ομορφιά του άνθους του.

Κική

Χρήστος59
Junior Member

130 Μηνύματα

Εστάλη - 09 Oct 2015 :  23:07:35  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος59  Απάντηση με παραπομπή
Π α ν έ μ ο ρ φ ο !!!!!!!!

Να το χαίρεσαι Κική !!!!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 10 Oct 2015 :  19:47:57  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ πολύ Χρήστο μου,θέλω να πω μόνο ότι είμαστε πολύυυυυυυυ τυχεροί όλοι εμείς που έχουμε στην κατοχή μας κάκτους-παχύφυτα(εγώ τουλάχιστον έτσι νιώθω)και παρεμπιπτόντως όλα τα φυτά μου είναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ(ανθισμένα,μεγαλωμένα,φουσκωμένα).

Κική
Κορυφή σελίδας

Χρήστος59
Junior Member

130 Μηνύματα

Εστάλη - 12 Oct 2015 :  00:06:50  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος59  Απάντηση με παραπομπή
Να τα χαίρεσαι Κική, να βάζεις όμως και καμιά φώτο να τα χαιρόμαστε και εμείς.-
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Oct 2015 :  08:46:17  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Πανέμορφο Κική
Μήπως είναι Sedum spectabile η άγνωστη ομορφιά σου;
Κορυφή σελίδας

marayia
New Member

Greece
36 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Oct 2015 :  21:56:24  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην marayia  Απάντηση με παραπομπή
Οπα! Τι ομορφια ειναι αυτη εδω???? Κικη ειναι υπέροχο!!!!!
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.09 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000