ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Strapelia
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Ανταλλαγές - Αγγελίες - Ζήτηση - Χαρίζεται
 Strapelia
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

SAKED_90_
Starting Member

Greece
10 Μηνύματα

Εστάλη - 05 Jun 2015 :  17:15:24  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην SAKED_90_  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπερα σας μιπος υπαρχει κποιος/α που θα μπορουσε να μου χαρισει η να μου πουλησει strapelia asterias και strapelia Gigantea η ενα απο τα 2 παρακαλω πολυ ειναι η αγαπημενες μου και δεν μπορω να της βρω ουτε σε Εκθεσης ουτε σε Φυτωριο σας ευχαριστω εκ των προτερων

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 06 Jun 2015 :  12:08:34  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες στην παρέα.
Μπορώ να σου δώσω μόσχευμα της gigantea.

Edited by - Ευρυδίκη on 06 Jun 2015 12:10:03
Κορυφή σελίδας

SAKED_90_
Starting Member

Greece
10 Μηνύματα

Εστάλη - 06 Jun 2015 :  12:33:35  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην SAKED_90_  Απάντηση με παραπομπή
Αληθεια το λες τελεια javascript:insertsmilie('')σε ευχαριστω με εκανες πολυ ευτιχυσμενο την ψαχνω καιρο τωρα πηγα σε 3 εκθεσεις και σε τοσα φυτωρια και δεν υπαρχει πουθενα ακομα και στον πουλημενο που πειρα μου ειπε οτι εχε ελλειψη . Πες μου την Τιμη και ποτε και που θες να βρεθουμε
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 06 Jun 2015 :  13:42:53  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Δεν πουλάω, χαρίζω μόσχευμα.
Ή έρχεσαι Ν. Χαλκηδώνα αν δεν κρατιέσαι
ή έρχεσαι στην 15η Έκθεση Κάκτων και Παχυφύτων της ΕΕΚΑΠ (Ελληνική Εταιρία Κάκτων και άλλων Παχυφύτων) την Κυριακή 14 Ιουνίου 2015, ώρα 11:00 με 15:00 στο Κτήμα Συγγρού (Κτήριο Βάσου Κριμπά, δεξιά από το πάρκινγκ δίπλα στο θερμοκήπιο) Κηφισίας 182 Μαρούσι (Φανάρι του ΚΑΤ).
Κορυφή σελίδας

SAKED_90_
Starting Member

Greece
10 Μηνύματα

Εστάλη - 06 Jun 2015 :  15:08:11  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην SAKED_90_  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρων. Στείλε μου σε e-mail που στην Ν Χαλκιδωνα μπορώ να σε βρω και πότε, για να μου φύγει η άγωνία της απόκτησης.Επίσης πες μου επειδή είναι η πρώτη φορά που θα έρθω στην ΕΕΚΑΠ από σταθμο Μετρό είναι κοντά και αν αγοράζουμε κακτους κανονικα.Εχει ποικιλίες?
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 06 Jun 2015 :  19:13:26  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καταρχήν Καλώς Ήρθες στην παρέα μας.
Δεύτερον saked_90 δεν ξέρω το όνομά σου για να μπορώ να σε αποκαλώ να μην γράφω συνέχεια το ψευδώνυμο.
Τρίτο και κυριότερο είδα ότι γράφεις ότι μένεις Ελευσίνα,αν αληθεύει εγώ μένω Μαγούλα,απάντησέ μου εδώ στο φόρουμ να σου πω λεπτομέρειες να πάμε μαζί στην έκθεση,είναι πανεύκολο απο'δω,θα δεις.

Κική
Κορυφή σελίδας

SAKED_90_
Starting Member

Greece
10 Μηνύματα

Εστάλη - 06 Jun 2015 :  23:36:50  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην SAKED_90_  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα Κική σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα Μπορειται να με λέτε Γιώργο Αν δεν έχεις Προβλήμα μπορουμε να Πάμε μαζι μι ας και είμαστε και γείτονες Να με γνωρίσεις και στα παιδεία
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.16 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000