ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Περγκολα
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Υλικά - Αξεσουάρ - Κατασκευές
 Περγκολα
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 02 May 2015 :  18:57:14  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

και φυσικά ετοίμασα τη hoya προς τιμήν της η πέργκολα και κάποια στιγμή θα αλλαχθεί και η γλάστρα.

Υ.Γ:Είμαι πολύ-πολύ χαρούμενη γιατί έχει βγάλει ΑΝΘΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YES.
Έχω κρατήσει αρχείο,θα δείτε μόλις έρθει η ώρα.
Φιλιά!

Κική

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 07 May 2015 :  20:36:37  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Σωστή κίνηση Κική. Τα τακτοποίησες πολύ όμορφα!
Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 10 May 2015 :  01:34:21  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
καλη η κατασκευη...αλλα η hoya εκτεθειμενη στον ηλιο τον αερα..και το κρυο...συντομα θα σε αφησει μονο με φωτογραφιες....
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 10 May 2015 :  16:11:35  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Θα την προστατεύσω βρε Κωστή μου απλά δεν έχουμε οργανωθεί τελείως,είναι ημιτελές το "έργο".

Κική
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.09 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000