ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Happy bamboo
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Άλλα φυτά
 Happy bamboo
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 24 Jan 2015 :  11:26:32  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Ήρθε η ώρα μεταφύτευσης (η φωτογραφία είναι παλιά)

Έχει κανείς κάποια πρόταση ή να κάνω ένα μίγμα από ό,τι υπόλοιπα χώματος έχω ;

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2015 :  09:24:55  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
παλια που μου φερανε ενα τετοιο..το εβαλα σε κοινο χωμα - λασποχωμα με αρκετη ποταμισια αμμο μισο-μισο περιπου... εζησε αρκετα.....νομιζω οτι χαλασε γιατι ηταν κοντα σε σωμα καλοριφερ.. ( ηταν εποχες που τα καλοριφερ τα αναβααν )
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2015 :  14:58:47  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ Κώστα! Ωραία, έχω και από τα δύο
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2015 :  17:16:05  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Έτοιμο ......

Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2015 :  22:17:23  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
....και τωρα.....νερακι...

δεν ειναι..κακτος..
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2015 :  23:48:03  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Ω! yes... Αύριο

Αληθεύει οτι το λίπασμα αποτρέπει τον αποχρωματισμό των φύλλων στα υδρόφυλλα φυτά ;
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jan 2015 :  21:12:53  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
αυτο δεν το ξερω...αλλα δε νομιζω αυτο το φυτο να εχει αναγκη για λιπασματα κλπ...
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Jan 2015 :  20:48:02  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ευρυδίκη ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΣ.Τι ωραίο φυτάκι έφτιαξες βρε???? Μπράβο έχεις φαντασία και αυτό το βάζο το ψηλό υπέροχο.

Κική
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Jan 2015 :  21:58:23  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Σ' ευχαριστώ Κική. Κι εμένα μου αρέσει
Ελπίζω να του αρέσει η αλλαγή και να ευδοκιμίσει.
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Jan 2015 :  00:04:38  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Πιστεύω και εύχομαι να πάει καλά.

Κική
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.12 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000