ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Δεν αντέχω να μην το πω..!
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Γενικά θέματα
 Δεν αντέχω να μην το πω..!
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Arsenios
Junior Member MEMBER CLUB

Cyprus
212 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Dec 2014 :  22:47:02  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Arsenios  Απάντηση με παραπομπή
Σήμερα είχα παει σε ένα φυτώριο και ρώτησα την πωλήτρια αν έχει περλίτη και επειδή δεν ήξερε με έστειλε να μιλήσω στην υπευθυνη του καταστήματος..! ...Έρχεται έξω να με εξυπηρετήσει και την ρωτάω εγω <<έχετε περλίτη ή ελαφρόπετρα;>> και μου απαντά εκείνη <<όχι δεν έχουμε τετοια ΦΥΤΑ>> και με έστειλε έξω να μου δείξει ποια φυτά έχει. Μόλις το ακουσα αυτό κατάλαβα ποσο άσχετη ήτανε και χωρις να τις πω τίποτα έφυγα με ελαφρα πηδηματάκια χαχαχα ....αν και εκανα κανενα 20λεπτο να φέρω ξανά τα λογικά μου !

ΕΛΕΟΣΣ!!

Αρσένιος!!

vangelis
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
515 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Dec 2014 :  23:01:27  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vangelis  Απάντηση με παραπομπή
Αρσένιε σε καταλαβαίνω απόλυτα...γενικά τέτοια "μαργαριτάρια" τα λένε...

εμένα ένα μου έχει μείνει, μου έχουν πει ότι η Κλίβια ( Clivia ) γίνεται δέντρο... το κατάπια και έκανα το χαζό... νομίζω πως δεν αξίζει να ασχολίσε... άντε να εξηγήσεις και να καταλάβει... και το κακό ότι η πλειοψηφία των καταστηματαρχών είναι σε αυτό το επίπεδο...
Κορυφή σελίδας

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Dec 2014 :  23:23:17  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
Δυστυχώς , δεν ξερω γιατι γινεται αυτο , ολοι οι ασχετοι να εχουν φυτωρια , ποτε δεν εχω βρει καποιον να αγαπαει τα φυτα και περισσότερο εμποροι ειναι παρα παραγωγοί , τα φυτά ολα εισαγωγής ειναι !
Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Dec 2014 :  21:32:33  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Έρχεται έξω να με εξυπηρετήσει και την ρωτάω εγω <<έχετε περλίτη ή ελαφρόπετρα;>> και μου απαντά εκείνη <<όχι δεν έχουμε τετοια ΦΥΤΑ>> και με έστειλε έξω να μου δείξει ποια φυτά έχει.

quote:
vagelis999 Εστάλη - 29 Dec 2014 : 23:23:17
Δυστυχώς , δεν ξερω γιατι γινεται αυτο , ολοι οι ασχετοι να εχουν φυτωρια , ποτε δεν εχω βρει καποιον να αγαπαει τα φυτα και περισσότερο εμποροι ειναι παρα παραγωγοί , τα φυτά ολα εισαγωγής ειναι !

δυστυχως ετσι ειναι..οπως σε πολλα επαγγελματα ετσι και σε αυτο οι πιο πολλοι.....προκυπτουν..δηλ δεν ειναι επιλογη τους απλα ειναι μια λυση.... για να εισαι πραγματικος φυτωριουχος ..δεν αρκει να ξερεις να παραγγειλεις φυτα "απ εξω" και να τα "πασαρεις" σωστα....πρεπει τα νυχια σου να ειναι μαυρα απο το χωμα................(και οχι μονο)..
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.09 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000