ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Στρελίτσια
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Άλλα φυτά
 Στρελίτσια
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Nov 2014 :  12:33:17  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
Στρελιτσια , θα ειναι ανθισμένη εως την Ανοιξη , τροπικό φυτο που ανθίζει χειμωνιάτικα !

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Nov 2014 :  21:44:14  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Τέλοιοοοο,Βαγγέλη μου και δεν είχα ποτέ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Κική
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 07 Nov 2014 :  17:11:22  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Βαγγέλη την έχεις στο έδαφος ή σε γλάστρα? και πόσα χρόνια? απ΄ όσο ξέρω θέλει 3-5 χρόνια για να ανθήσει.
Συγχαριτήρια πάντος είναι πανεμορφη!!!

TzO
Κορυφή σελίδας

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Nov 2014 :  15:56:26  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Τέλοιοοοο,Βαγγέλη μου και δεν είχα ποτέ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Κική

Γειά σου Κικη , εχω μια αλλη γλαστρα που εχε δεκαδες παραφυάδες αλλά μακριά εισαι ...

Κορυφή σελίδας

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Nov 2014 :  16:15:20  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Theodoros

Βαγγέλη την έχεις στο έδαφος ή σε γλάστρα? και πόσα χρόνια? απ΄ όσο ξέρω θέλει 3-5 χρόνια για να ανθήσει.
Συγχαριτήρια πάντος είναι πανεμορφη!!!

TzO

Γειά σου φιλε ,ναι σε γλαστα ειναι .
Απο σπορο την εχω ξεκινήσει πριν πολλα χρονια και ανθησε σε 7 χρόνια !αλλα την επόμενη χρονια το 2002 εκανε ενα παραφύση χειμώνα εδω που ειχαμε -20 C χαλάσανε εως τα πευκα και οι καριδιες (έχασα και καμια εκατοστή ορχιδέες που ειχα μασει απο φοιτητής και απο τοτε δεν ξαναπηρα στα χερια μου ορχιδέα) τοτε χαλασε και το πανω μερος της στρελίτσιας αλλα εδωσε παραφυάδες και ξαναρχισε να ανθήζει γυρω στα πεντε χρονια !
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000