ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Φθινοπωρινή έκθεση ΕΕΚΑΠ 2014
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 ΕΕΚΑΠ
 Φθινοπωρινή έκθεση ΕΕΚΑΠ 2014
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Oct 2014 :  21:17:19  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή

http://cactus.thelo.gr/Downloads/prosklisi02112014.pdf

Stylianos
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Oct 2014 :  01:24:36  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos  Απάντηση με παραπομπή
βα μην ξεχάσετε να βάλετε εναν παγκο με λιγα φυτα για πούλημα. .να έτσι για την ενίσχυση του ταμείου. ..
Κορυφή σελίδας

Stylianos
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Oct 2014 :  01:25:57  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos  Απάντηση με παραπομπή
βα μην ξεχάσετε να βάλετε εναν παγκο με λιγα φυτα για πούλημα. .να έτσι για την ενίσχυση του ταμείου. ..
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Oct 2014 :  01:54:06  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστούμε για την πρόσκληση(και αναρωτιόμουν τόσο καιρό,πότε θα γίνει?)εννοείται πως εγώ(πρώτα ο ΘΕΟΣ)θα είμαι εκεί.

Κική
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Oct 2014 :  03:24:01  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Παιδιά!
Μην ξεχνιόμαστε ε;
Έχουμε έκθεση, συνάντηση.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Oct 2014 :  21:00:31  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Stylianos
New Member

46 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Oct 2014 : 01:24:36 Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή e-mail Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos Απάντηση με παραπομπή
Κορυφή σελίδας
Stylianos
New Member

46 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Oct 2014 : 01:25:57 Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή e-mail Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos Απάντηση με παραπομπή

το καταλάβαμε και με τη μια φορα...
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Oct 2014 :  07:32:55  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Παιδιά! Σε μια βδομαδούλα και λιγότερο!

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Nov 2014 :  22:35:56  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα σ'όλο το φόρουμ.
Πήγα στην έκθεση σήμερα και με τη πολύτιμη βοήθεια του εκπληκτικού μικρού μου φωτογράφου,σας δείχνω αυτά τα υπέροχα φυτά που είδαν τα ματάκια μου και μη.

Βέβαια ήταν πολύ περισσότερες αλλά δεν μπορώ να τις ανεβάσω όλες θα με"δείρει" η Φωτεινούλα μας.
Ήδη αν προσέξετε κάποιες τις ένωσα για συντομία(καταλαβαίνετε).

Κική
Κορυφή σελίδας

vangelis
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
515 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2014 :  01:21:02  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vangelis  Απάντηση με παραπομπή
Μπράβο στη μικρή φωτογράφο!!!

Και από εμένα μερικές φωτογραφίες, πέρα από τους Melocactus που ήταν το βασικό γένος της παρουσίασης υπήρχαν φυτά από τα παρακάτω γένη ( και σίγουρα ξεχνάω μερικά... )

Agave, Haworthia, Lithops, Ariocarpus, Aloe, Conophytum, Adenium, Gasteria, Monadenium, Pachypodium, Echeveria, Faucaria, Astrophytum, Huernia, Deuterocohnia

Edited by - vangelis on 04 Nov 2014 01:28:24
Κορυφή σελίδας

vangelis

Greece
515 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2014 :  01:22:32  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vangelis  Απάντηση με παραπομπή

Edited by - vangelis on 04 Nov 2014 01:24:04
Κορυφή σελίδας

vangelis

Greece
515 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2014 :  01:25:50  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vangelis  Απάντηση με παραπομπή

Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2014 :  23:15:09  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Γειά σου βρε Βαγγέλη με τα κόλπα σου τα επαγγελματικά τα φωτογραφικά.
Όλα ΤΕΛΕΙΑΑΑ!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!

Κική
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 05 Nov 2014 :  08:14:51  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Πολύ ωραίο θέαμα!!!!
Μπράβο στους καλλιεργητές και στον φωτογράφο!!
Κορυφή σελίδας

Stylianos
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Dec 2014 :  17:12:16  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos  Απάντηση με παραπομπή
Αυτο το πράσινο κονοφυτο ειναι λιγο ποιο πανω??
Εγώ το εχω σε κόκκινο. ..
Κορυφή σελίδας

Stylianos
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Dec 2014 :  17:57:44  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos  Απάντηση με παραπομπή
Αυτο το πράσινο κονοφυτο ειναι λιγο ποιο πανω??
Εγώ το εχω σε κόκκινο. ..
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.09 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000