ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Χαιρετώ την παρέα σας.
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Νέα μέλη
 Χαιρετώ την παρέα σας.
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Νικόλας
Starting Member

Greece
26 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Aug 2014 :  09:50:25  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Νικόλας  Απάντηση με παραπομπή
Γειά και χαρά σε όλους,
Ονομάζομαι Νίκος ασχολούμαι με τα φυτά περίπου έξι χρόνια,τα τελευταία τρία περισσότερο με τα παχύφυτα όπου τα θαυμάζω και η καλλιέργειά τους μου ταιριάζει καλύτερα.(σε χώρο,χρόνο,κλπ).Έχω φτιάξει μια μικρή συλλογή κυρίως με εύκολα εμπορικά είδη αλλά τελευταία το παλεύω για κάτι καλύτερο.

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Aug 2014 :  14:46:50  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Νίκο!
Οτιδήποτε χρειαστείς μη διστάσεις να το συ-ζητήσεις.
όποτε μπορέσεις βάλε μας φωτογραφίες να καμαρώσουμε τη συλλογή σου.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Aug 2014 :  16:08:28  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς μας ήρθες Νικόλα.
Σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου καλή περιήγηση στο φόρουμ και εννοείται πως όπου μπορούμε να βοηθήσουμε μην διστάσεις να ζητήσεις τη βοήθειά μας.

Κική
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Aug 2014 :  15:59:16  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
στο φορουμ...

...και φυσικα περιμενουμε και καμια φωτο....
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Aug 2014 :  22:13:54  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες Νικόλα.
Τα φυτά που αγαπάμε όλοι εδώ, εκτός από τη φροντίδα μας θέλουν επίσης πολλή υπομονή και την ησυχία τους.
Δεν μας κάθονται όλα τα είδη που θα θέλαμε, αλλά εγώ τουλάχιστον απολαμβάνω αυτά που είναι ικανοποιημένα και αρκούνται στις φροντίδες μου.
Οπότε μην αγχώνεσαι και απόλαυσε το χόμπυ σου.
Κορυφή σελίδας

Νικόλας
Starting Member

Greece
26 Μηνύματα

Εστάλη - 24 Aug 2014 :  20:46:50  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Νικόλας  Απάντηση με παραπομπή
Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα,τράβηξα και μερικές πρόχειρες Φωτογραφίες.

Έχω ένα θέμα με το ImageShack,δεν με αφήνει να ανεβάζω μεγαλύτερες φωτογραφίες στην δωρεάν έκδοσή του.
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Aug 2014 :  23:42:25  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Νικόλα καλησπέρα.

Αν θες για αναγνώριση κάποια στιγμή πρέπει να ανεβάσεις μεγαλύτερες για πιο ευκολία,οπότε τι κάνεις?????

Ανεβάζεις απο αλλού επίσης δωρεάν(να είναι καλά ο φίλος Κώστας που μου το πρότεινε)είναι το photobucket για κοίτα το λίγο μήπως το βολευτείς εγώ το χρησιμοποιώ αρκετά και σώθηκα.με βολεύει αρκεταααά.

Κοίτα τις φωτογραφίες μου και θα καταλάβεις.

Κική
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Aug 2014 :  07:21:24  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα.
Αν έχεις facebook μπορείς να ανεβάσεις και από τα άλμπουμ σου εκεί.
(αντιγραφή διεύθυνσης URL εικόνας εδώ, μαρκάρισμα και κλικ στο εικονίδιο των φωτογραφιών ώστε να μπουν τα συμβολάκια στην αρχή και στο τέλος)

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Aug 2014 :  08:06:34  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Νικόλα καλώς ήρθες κι από εδώ! Ωραία η παχυφυτοσυλλογή σου!

Για τις φωτογραφίες, θα πειραματιστείς λίγο και θα βρεις τον τρόπο, δοκίμασε κι άλλους τρόπους όπως πρότειναν η Κική και η Ειρήνη
Κορυφή σελίδας

Νικόλας
Starting Member

Greece
26 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Aug 2014 :  22:26:12  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Νικόλας  Απάντηση με παραπομπή
[/URL]
[/URL]
[/URL]
Photobucket.. Ευχαριστώ πολύ Κική
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Aug 2014 :  21:26:54  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
ομορφα και συμμαζεμενα τα φυτα σου!!!

...αν και απο ......αρκετα λειπουν τα...ταμπελακια!!!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Aug 2014 :  00:45:17  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα σε όλη την παρέα όποιος κι αν είναι μέσα.

Δυο πραγματάκια θα πω:1ον-Νικόλα,απίστευτη οργάνωση,φυτά,κατασκευές τι να πω?ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!! ( )
και 2ον-είπα κι εγώ δεν θα μίλαγε ο Κωστής? Αυτά είναι,έλα να παίρνουν σειρά οι"καινούργιοι"χα,χα,χα.Μόνο εγώ θα τα ακούω????

Πλάκα κάνω,ε? Μην παρεξηγηθεί ο Νικόλας.
Ο Κώστας είναι μαθημένος,δεν τον φοβάμαι.

Κική
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Aug 2014 :  17:51:12  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Α!!μια χαρούλα τα φυτάκια.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Νικόλας
Starting Member

Greece
26 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Aug 2014 :  22:25:37  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Νικόλας  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ παιδιά,
Θα σας πω όλη την αλήθεια..
Η 'κατασκευή' δεν έγινε για τα φυτά,αλλά για πτηνά,για αυτό και το σύρμα αν παρατηρήσατε.Το οποίο βέβαια αποδείχθηκε χρήσιμο για την προστασία παιδιών και σκυλιών από τα αγκάθια και για την προστασία τον φυτών αντίστοιχα.(δεν είναι όμορφο αλλά την δουλειά του την κάνει)
Κώστα ντρέπομαι,έχεις δίκιο,πάσχω από ταμπελάκια,γλάστρες και χαλικάκι.
Ξέρω όμως τα ονόματα,τον Χειμώνα θα τα φτιάξω.
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.16 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000