ΚΑΚΤΟΣ - Forum - cactus plaza online shop
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Αγορές - Καταστήματα - Εκθέσεις
 cactus plaza online shop
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

john27
New Member

Greece
60 Μηνύματα

Εστάλη - 09 Jul 2014 :  04:13:37  Εμφάνιση Προφίλ  Click to see john27's MSN Messenger address Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην john27  Απάντηση με παραπομπή
Γεια σας κακτοφιλοι :D εψαχνα να βρω παντου το ειδος trichocereus pachanoi ειχα παραγγειλει και σπορους πιο παλια ακομα τους εχω ομως δεν μπορω να τους καταφερω :( γενικα μου αρεσει παρα πολυ σαν κακτος,ο τροπος που μεγαλωνει,ειναι ευκολος απο οτι ξερω,μπορεις να κανεις εμβολιασμους πανω του κλπ κλπ.Σε αυτο το σαιτ βρηκα cuttings (μοσχευματα) απο αυτο το φυτο στο cactus plaza, να και το λινκ απο αυτο που θελω να παρω http://www.cactusplaza.com/trichocereus-pachanoi-san-pedro-cactus-cutting.
Εχει παραγγειλει κανενας απο αυτο το σαιτ να μ πει αν ειναι εμπιστο;και η βλακεια ειναι οτι δν πληρωνεις με Paypal.Σε ποσο καιρο ερχονται ; ποσα μεταφορικα εχουν;

Η καθε απαντηση δεκτη :D Ευχαριστω εκ τον προτερων <3 =D

john27
New Member

Greece
60 Μηνύματα

Εστάλη - 09 Jul 2014 :  20:33:18  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους john27 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην john27  Απάντηση με παραπομπή
Για καποιο λογο δν βγαζει το λινκ.Νατο http://www.cactusplaza.com/trichocereus-pachanoi-san-pedro-cactus-cutting
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 10 Jul 2014 :  09:57:55  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
καλημέρα!
Δεν έχω αγοράσει ποτέ.
To cactusplaza το 2008 μου είχε γράψει ότι στην Ελλάδα στέλνουν μόνο σπόρους δεν ξέρω τώρα αν στέλνει και φυτά.
Έχει τεράστια ποικιλία.
Ο ίδιος που έχει το cactus plaza έχει και άλλο e-shop.
Αν θυμάμαι καλά είναι το
http://www.succseed.com/payment-delivery-terms.html.
Είχα ζητήσει κάποτε δέκα φακελλάκια σπόρια και ζητούσε 15Ε μεταφορικά ακατέβατα. Μου φάνηκαν ακριβά και δεν ψώνισα.

Αν δεις όμως τώρα στο λινκ τα έξοδα αποστολής είναι 3 Ε στο succseed.
Στο cactus plaza υποθέτω πρέπει να κάνεις εγγραφή και αφού βάλεις στο καλάθι πράγματα στο τέλος σου βγάζει πεδία να συμπληρώσεις χώρα κτλ και σου υπολογίζει τα μεταφορικά.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Edited by - mavirenes on 10 Jul 2014 10:26:15
Κορυφή σελίδας

john27
New Member

Greece
60 Μηνύματα

Εστάλη - 10 Jul 2014 :  10:30:22  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους john27 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην john27  Απάντηση με παραπομπή
Πολυ ποικιλια βλεπω :D απλα για καποιο λογο φοβαμαι μηπως δν ειναι εμπιστο,εσυ τι λες;
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 10 Jul 2014 :  10:33:10  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από john27

Πολυ ποικιλια βλεπω :D απλα για καποιο λογο φοβαμαι μηπως δν ειναι εμπιστο,εσυ τι λες;

Δεν ξέρω.
Δεν έχω αγοράσει.
Έχει μικρή ποσότητα σπόρων από όσο θυμάμαι.
Προσπαθώ να θυμηθώ μήπως έχω κάνει λάθος στο λινκ.
Εννοώ αν ο cactus plaza με το SuccSeed είναι το ίδιο ή είναι με κάποιο άλλο και δεν το θυμάμαι.
Να το ψάξω γιατί είναι και κάποια χρόνια...

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Edited by - mavirenes on 10 Jul 2014 10:39:08
Κορυφή σελίδας

john27
New Member

Greece
60 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Jul 2014 :  20:01:36  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους john27 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην john27  Απάντηση με παραπομπή
Καποιος που να εχει αγωρασει;;
Κορυφή σελίδας

john27
New Member

Greece
60 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Jul 2014 :  17:08:51  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους john27 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην john27  Απάντηση με παραπομπή
Να το ρισκάρω και να παραγγειλω;
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000