ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Συνάντηση για Βόρειους..
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Forum meetings
 Συνάντηση για Βόρειους..
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας  Θέμα Επόμενο Θέμα  

george_tso
New Member

Greece
84 Μηνύματα

Εστάλη - 26 May 2014 :  22:31:21  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην george_tso  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα σε όλη την παρέα, μετά από μεγάλη αποχή από το φόρουμ λόγω περιορισμένου χρόνου, προτείνω μια συνάντηση μεταξύ παλιών αλλά περισσότερο και νέων κακτόφιλων, που από ότι παρατήρησα αυξάνονται εδώ στη Θεσσαλονίκη και γενικότερα στη Β.Ελλάδα!!!
Όσοι πιστοί προσέλθετε να οργανωθεί ένα καφεδάκι για όμορφη κουβέντα!
Προτείνω αυτό το Σαββατοκύριακο καταρχήν..
Ακούω προτάσεις και ιδέες..

Vasil
Junior Member

Greece
101 Μηνύματα

Εστάλη - 27 May 2014 :  02:59:51  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Vasil  Απάντηση με παραπομπή
Πολύ καλή ιδέα, μάλιστα αυτές τις ημέρες σκεφτόμουν να ανοίξω κι εγώ τόπικ για να κανονίσουμε συνάντηση!

Ιδανικά για εμένα θα ήταν να το κάνουμε Παρασκευή που έχω ρεπό, αλλά το ξέρω ότι οι περισσότεροι μάλλον δεν θα μπορείτε.. όμως μπορώ και Σάββατο πρωί (στις 15:00 πιάνω) και Κυριακή απόγευμα μετά τις 19:00

Μακάρι να υπάρξει ανταπόκριση και να γνωριστούμε από κοντά
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 27 May 2014 :  09:26:52  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Εμείς πάντως οι πρωτευουσιάνοι(όπως λέει κι ο Πόποτας-καφέ της Χαράς)οι Αθηναίοι δεν τα καταφέραμε,για να δούμε εσείς.
Θα συναντηθούμε όμως στην έκθεση οπότε αναπληρώνεται το κενό.....

Κική

Edited by - Κικη on 27 May 2014 09:31:55
Κορυφή σελίδας

Χρηστος
New Member

Greece
56 Μηνύματα

Εστάλη - 27 May 2014 :  21:58:05  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρηστος  Απάντηση με παραπομπή
Είμαι μέσα για Κυριακή. Με βολεύει κι εμένα!
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 27 May 2014 :  23:42:24  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Παιδιά θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά οι ώρες που μπορώ αυτή την περίοδο είναι πιο "παιδικές" και τρέχω και με δουλειές και το ΣΚ. Κανονίστε μεταξύ σας όσοι μπορείτε και σίγουρα θα βρούμε κάποια ευκαιρία ίσως πιο αργότερα εγώ ή/και όποιος δεν μπορεί τώρα.
Αυτό που έχω καταλάβει σε τέτοιες περιπτώσεις είναι ότι είναι καλό να φιξαριστεί΄μία μέρα, όπως π.χ. είπατε 2-3 άτομα ότι μπορείτε Κυριακή, να γίνει η συνάντηση και π.χ. τον άλλο μήνα ας γίνει και άλλη. Είναι απίθανο να βολέψει τους πάντες μία μόνο ημερομηνία και είναι κρίμα να μη γίνονται συναντήσεις.
Κορυφή σελίδας

george_tso
New Member

Greece
84 Μηνύματα

Εστάλη - 28 May 2014 :  02:14:02  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην george_tso  Απάντηση με παραπομπή
Μέχρι στιγμής για την Κυριακή είμαστε οκ! Θα είναι και 2 κακτοφιλοι από Καβάλα στη συνάντηση.
Vasil, εφόσον μπορείς μετά τις 19.00, συνεννοούμαστε να έρθεις να μας βρεις εκεί που είμαστε, γιατί το να ξεκινήσουμε τη συνάντηση στις 19.00 παει πολύ αργά μετά..
Μόνο αυτοί όμως είμαστε από Θεσσαλονικη...???

Edited by - george_tso on 28 May 2014 02:14:51
Κορυφή σελίδας

Vasil
Junior Member

Greece
101 Μηνύματα

Εστάλη - 28 May 2014 :  05:42:20  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Vasil  Απάντηση με παραπομπή
Ενταξει! Ελπιζω να σας προλαβω τοτε
Κορυφή σελίδας

george_tso
New Member

Greece
84 Μηνύματα

Εστάλη - 28 May 2014 :  09:09:35  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην george_tso  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από kaktos

Παιδιά θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά οι ώρες που μπορώ αυτή την περίοδο είναι πιο "παιδικές" και τρέχω και με δουλειές και το ΣΚ. Κανονίστε μεταξύ σας όσοι μπορείτε και σίγουρα θα βρούμε κάποια ευκαιρία ίσως πιο αργότερα εγώ ή/και όποιος δεν μπορεί τώρα.
Αυτό που έχω καταλάβει σε τέτοιες περιπτώσεις είναι ότι είναι καλό να φιξαριστεί΄μία μέρα, όπως π.χ. είπατε 2-3 άτομα ότι μπορείτε Κυριακή, να γίνει η συνάντηση και π.χ. τον άλλο μήνα ας γίνει και άλλη. Είναι απίθανο να βολέψει τους πάντες μία μόνο ημερομηνία και είναι κρίμα να μη γίνονται συναντήσεις.

Φωτεινή, κατανοώ το θέμα με τους χρόνους!
Ας γίνει την Κυριακή η αρχή και οργανώνουμε και αργότερα και άλλες!
Κορυφή σελίδας

Χρήστος.
Junior Member

Greece
145 Μηνύματα

Εστάλη - 28 May 2014 :  14:27:46  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος.  Απάντηση με παραπομπή
Και 'γω μέσα είμαι παιδιά!!
Κορυφή σελίδας

Enoch.
Starting Member

Greece
7 Μηνύματα

Εστάλη - 28 May 2014 :  14:53:46  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Enoch.  Απάντηση με παραπομπή
Κι εγώ μπορώ στις 19,00. αλλά πού?

Ενώχ./ος
Κορυφή σελίδας

george_tso
New Member

Greece
84 Μηνύματα

Εστάλη - 28 May 2014 :  15:00:51  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην george_tso  Απάντηση με παραπομπή
Προτείνω την Κυριακή γύρω στις 17.00 στο καφε του Μουσείου!!
Όσοι μπορούν αργότερα, εκει θα είμαστε!
Κορυφή σελίδας
   Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.22 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000