ΚΑΚΤΟΣ - Forum - ΓΙΑΤΙ???
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Εκτός θέματος
 ΓΙΑΤΙ???
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Feb 2014 :  20:27:28  Εμφάνιση Προφίλ  Click to see Kostas's MSN Messenger address Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
στην αναγνωριση κακτων...στο θεμα του Χρηστου (μικρες νεες αγορες)..προσπαθω δυο μερες τωρα να απαντησω στην ερωτηση που εκανε για τα χωματα και το "συστημα" δεν λειτουργει δηλ γραφω κανονικα (την απαντηση...) και οταν παταω αποστολη..... αδιαφορα δηλ δεν κανει τιποτα........ στα υπολοιπα θεματα κλπ ολα πανε "ρολοι"..

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Feb 2014 :  23:11:06  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Πήγα να δω κι εμένα μου έβαλε κανονικά την απάντησή μου...
Έλεγξα και το θέμα δεν είναι "κλειδωμένο", δηλαδή, είναι ανοιχτό σε απαντήσεις.
Μπορεί παρακαλώ να δοκιμάσει και κάποιος ακόμη και να μας πει εδώ εάν μπορεί να απαντήσει ή όχι
Το θέμα είναι αυτό:
http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=2067

Μήπως έτυχε κάποια/ες συγκεκριμένη/ες στιγμή/ες να υπάρχει θέμα και με τη σύνδεσή σου και συνέβη, δεν μπορώ να δω κάτι άλλο προς το παρόν.
Κορυφή σελίδας

Nuxtofulakas
Junior Member MEMBER CLUB

Greece
343 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Feb 2014 :  00:18:30  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Nuxtofulakas  Απάντηση με παραπομπή
test ok κι απο εμένα!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Feb 2014 :  00:42:09  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
test και απο μένα.

Κική

Edited by - Κικη on 04 Feb 2014 00:43:12
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Feb 2014 :  18:38:48  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
..το "κουμπι" αποστολη απαντησης....δεν θελει να πατηθει με τιποτα...

μεχρι και η κικη βοηθησε...αλλα αυτο.....τιποτα...!!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Feb 2014 :  19:33:34  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Βρε λύσσα κακιά.Τι να σου κάνω που σου'χω αδυναμία,αλλιώς........

Υ.Γ:εμένα μια χαρά μου πάνε οι απαντήσεις μου,παντού.Χα,χα,χα,χα...

Κική
Κορυφή σελίδας

Χρήστος.
Junior Member

Greece
145 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Feb 2014 :  21:47:55  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος.  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα σε όλους, πρώτα πρώτα να ευχαριστήσω τον Κώστα για την προσπάθεια και την θέληση να ανταποκριθεί, την «Κάκτος» κατά κόσμον Φωτεινή, και όλους που ενδιαφερθήκατε
Νομίζω ξέρω τι έγινε, μάλλον όταν προσπαθούσε να μου απαντήσει εγώ έκανα επεξεργασία απάντησης και έκανα αποστολή.
Ελπίζω ν διορθωθεί σύντομα περιμένω την απάντηση του ειδικού με ανυπομονησία!!
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Feb 2014 :  21:25:52  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
ο ξαναχτυπησε...και μαλιστα δύο φορές μια στο online καταστηματα...και μια στο CONOPHYTUM - ταξινόμιση......

Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Feb 2014 :  21:39:35  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Αρχηγέ έχεις πρόβλημα.Χα,χα,χα.Πλάκα κάνω.Μπορεί να είναι για λίγο,δες μήπως ξεμπλοκάρει αργότερα.

Κική
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Feb 2014 :  23:32:29  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Κώστα έχω ελέγξει τα πάντα (όσα μπορώ και ξέρω τουλάχιστον) και δεν υπάρχει κάτι. Αλλωστε, δεν έχει γίνει κάποια αλλαγή στο φόρουμ ούτε όταν το έπαθες πρώτη φορά ούτε τώρα...

Όπως σου είχα πει πιθανόν να είναι κάτι που κράτησε ο υπολογιστής σου στη μνήμη. Μήπως διορθωθεί αν καθαρίσεις την cache του browser που χρησιμοποιείς. Μπορείς να δοκιμάσεις αν έχεις Internet explorer να πας στο Tools--> Internet options --> Delete temporary files, history, cookies κλπ...
Διαφορετικά, να δοκίμαζες με κάποιον άλλο browser (δεν ξέρω ποιον χρησιμοποιείς?)
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Feb 2014 :  07:39:23  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Επίσης, μπορεί να φταίει ο firewall που χρησιμοποιείς. Ο Norton φημίζεται για τέτοιου είδους προβλήματα...Μήπως είναι αυτό;
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Feb 2014 :  11:19:08  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
εχω το chrome.....!!..sto online καταστηματα .."εφτιαξε"...στα κονοφυτα.....τιποτα....

ΥΓ. δεν φταιει το φορουμ ουτε ο υπολογιστης μου.... η Κικη φταιει..."ματιασε" το καλο...γραψιμο μου.....
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Feb 2014 :  11:41:35  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
ΒΡΕ ΣΥ?Εγω σε μάτιασα ή εσυ που είμαι στο κρεββάτι και ψάχναμε νοσοκομείο χτες???
Τραβάω των παθών μου τον τάραχο απο προχτες.Που θα πάει όμως,δεν θα γίνω καλά μες στην βδομάδα?????
Πρώτα ο ΘΕΟΣ θα τα πούμε την Κυριακή και θα δεις ποιος ματιάζει ποιον.

Κική
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Feb 2014 :  15:26:52  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
περαστικά....

quote:
και ψάχναμε νοσοκομείο χτες???

γιατι το ψαχνατε?? ειχε φυγει απο εκει που ηταν??
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Feb 2014 :  20:33:36  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Kostas

ο ξαναχτυπησε...και μαλιστα δύο φορές μια στο online καταστηματα...και μια στο CONOPHYTUM - ταξινόμιση......

εγώ στην έκανα τη δουλειά για να μην τα ακούσω με την ταξινόμηση

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Feb 2014 :  20:38:59  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Κώστα σε σαμποτάρουν!!
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Feb 2014 :  20:48:27  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Kostas

εχω το chrome.....!!..sto online καταστηματα .."εφτιαξε"...στα κονοφυτα.....τιποτα....

ΥΓ. δεν φταιει το φορουμ ουτε ο υπολογιστης μου.... η Κικη φταιει..."ματιασε" το καλο...γραψιμο μου.....

Έφτιαξε μόνο του ή έκανες διαγραφή temporary internet files? (δεν ξέρω οδηγίες πώς, δεν τον έχω τον chrome)
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Feb 2014 :  21:13:27  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Έφτιαξε μόνο του ή έκανες διαγραφή temporary internet files? (δεν ξέρω οδηγίες πώς, δεν τον έχω τον chrome)

δεν εκανα τιποτα...απλα εκανα παλι δοκιμη σε ολα και αυτο ...δουλεψε..!!

quote:
εγώ στην έκανα τη δουλειά για να μην τα ακούσω με την ταξινόμηση

...και αυτο μου περασε απο το μυαλο..(απο ποιο???)

εχω βαλει ομαδα επιστημονων να ψαξει ποιος "χακαρει" τον υπολογιστη μου...

(ασχετο)
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.22 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000