ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Καλημέρα κι από έναν άλλο νέο
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Νέα μέλη
 Καλημέρα κι από έναν άλλο νέο
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Λιθοπάκος
Starting Member

Greece
3 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2014 :  20:31:27  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Λιθοπάκος  Απάντηση με παραπομπή
Γεια σας, ονομάζομαι Κώστας, είμαι 12 ετών και ασχολούμαι με παχύφυτα, λίθοπες και σύντομα με κάκτους. Για το φόρουμ σας μου είπε ο φίλος μου Γιώργος(Ασπρούλης) ο οποίος με βοηθάει και με το καινούριο μου χόμπι. Πιστεύω πως με την εγγραφή μου θα με βοηθήσετε να αποκτήσω μία ωραία και σωστή συλλογή από τα αγαπημένα μου φυτά.

Ασπρούλης
Starting Member

15 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2014 :  20:40:32  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ασπρούλης  Απάντηση με παραπομπή
Μπράβο Κώστα που αποφάσισες να κάνεις την εγγραφή σου λοιπον κι εγω να σε καλωσορίσω στο φορουμ και να σου πω πως θα μείνεις ευχαριστημενος απο τις συμβουλες των ειδηκων για τις καλλιεργιες και την μελλοντικη σου συλλογη.

Edited by - Ασπρούλης on 25 Jan 2014 20:41:01
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2014 :  21:15:20  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Καλωσόρισες Κώστα!!! Και καλά διαβάσματα στο πλούσιο υλικό του φόρουμ
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2014 :  21:15:56  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
βρε βρε!
Καλώς τα τα παιδιά!

Καλώς ήλθες Κώστα.

Γιώργο!!!! Κι εγώ έκανα εγγραφή στο φόρουμ με τις ορχιδέες!

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Ασπρούλης
Starting Member

15 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2014 :  21:25:01  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ασπρούλης  Απάντηση με παραπομπή
Ααααααααααα ωραια να με βρειτε εχω το ιδιο ψευδονημο επισης Κωστα να ανεβασεις μια φωτογραφια απο τα φυτα σου.
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2014 :  23:50:05  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Ασπρούλης

Ααααααααααα ωραια να με βρειτε εχω το ιδιο ψευδονημο επισης Κωστα να ανεβασεις μια φωτογραφια απο τα φυτα σου.

Να με μάθεις Γιώργο μου για τις ορχιδέες.
Είχες πει έχεις κάπου 100?
Φοβερός

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jan 2014 :  01:00:10  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες Κώστα στο forum !!!

TzO
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jan 2014 :  01:23:29  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες κι από μένα Κώστα.Σου εύχομαι καλή περιήγηση στο φόρουμ και να ξέρεις ότι έκανες την καλύτερη επιλογή όσον αφορά τις γνώσεις,εμπειρία και συμβουλές για τα φυτά μας.

Κική
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jan 2014 :  01:45:33  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
στο φορουμ συνονοματε...καλο διαβασμα..!!
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jan 2014 :  23:30:17  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες Κώστα!

Καλές κακτοκαλλιέργειες και καλές κακτοσυζητήσεις!
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jan 2014 :  23:43:12  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΙΘΟΠΑΚΟ
Κορυφή σελίδας

Λιθοπάκος
Starting Member

Greece
3 Μηνύματα

Εστάλη - 05 Feb 2014 :  18:24:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Λιθοπάκος  Απάντηση με παραπομπή
Επιτέλους αγόρασα τον πρώτο μου κάκτο(echinocereous rigidisimus). Μπορείτε να μου δώσετε μερικές οδηγίες καλλιέργειας;

(Είναι ο ροζ, όχι ο μωβ)

Edited by - Λιθοπάκος on 05 Feb 2014 18:25:08
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.16 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000