ΚΑΚΤΟΣ - Forum - πολύχρονοι και πολύχρονες !!!!
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Εκτός θέματος
 πολύχρονοι και πολύχρονες !!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Jan 2014 :  09:26:58  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα!
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλο το φόρουμ!
Εύχομαι να έχουμε υγεία, υπομονή και δύναμη και καλές κακτοκαλλιέργειες!

Επίσης να είναι ευτυχισμένοι και χαρούμενοι τα εορτάζοντα μέλη του φόρουμ.

Κικίτσα πολύχρονη ότι ποθείς!

Χρόνια πολλά στον εντελώς εξαφανισμένο Billy από τη Θεσσαλονίκη.

Basil! πολύχρονος! που είσαι? μου λείπουν ...τα καλογραμμένα σεντόνια σου.

Vasil ! Χρόνια πολλά!

Basilis bsl από Δράμα, πολύχρονος!

Pulherija! πολύχρονη ότι επιθυμείς!

και φυσικά χρόνια πολλά στο Βασίλη το Μόνο εξέχον μέλος της ΕΕΚΑΠ και βασικό φροντιστή του θερμοκηπίου της.

Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν, κι αν το έκανα ας με συγχωρήσετε.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Jan 2014 :  11:29:39  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
και απο εμενα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολες και ολους που γιορταζουν σημερα...

Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Jan 2014 :  13:55:21  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Χρόνια πολλά στους/στις εορτάζοντες /ζουσες !!!!!!!
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλο το φόρουμ!!!!!!
Κορυφή σελίδας

Vasil
Junior Member

Greece
101 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Jan 2014 :  22:35:55  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Vasil  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω από Καρδιάς σε όλους! Το νέο έτος εύχομαι να είναι γεμάτο Αγάπη και Αφθονία σε όλα τα επίπεδα της ζωής σας!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Jan 2014 :  23:10:08  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα κι απο μένα,τα χρόνια μου πολλά στους εορτάζοντες του φόρουμ vasil,basil k στο Βασίλη απ'τη Δράμα δεν θυμάμαι κανέναν άλλον να έχουμε και επι προσωπικού όποιον έχει ο καθένας.Ευχαριστώ για τις ευχές,δεν ανταπέδωσα γιατί είμαι χάλια κρυωμένη,συνάχι,βήχα με πονάει το σώμα μου και δεν ήμουν σε θέση για χρόνια πολλά κ τέτοια,σήμερα είμαι λίγο καλύτερα κ μπήκα για να σας ευχηθώ.Έχω και δύο ανθοφορίες στα σκαριά αλλά με ταλαιπωρούν,δεν λένε να ανοίξουν να τις ανεβάσω.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΝΟΜΙΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ.

Κική'
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Jan 2014 :  22:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Καθυστερημένα χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες του φόρουμ!! (για κάποιο λόγο νόμιζα ότι είχα γράψει εδώ στο θέμα αλλά δεν....)

Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000