ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Τα νεα μου αποκτηματα
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Τα φυτά μας - Συλλογές
 Τα νεα μου αποκτηματα
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Nov 2013 :  21:51:22  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
Πριν 3 μερες προστεθηκαν στη συλογη μου τα παρακατω

Δεν ξερω αν ειναι καλη εποχη για μοσχευματα αλλα ελπιζω να πιασουνε!!!

Major_Goose
New Member

Greece
65 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  08:08:05  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Major_Goose  Απάντηση με παραπομπή
Με το καλό να σου μεγαλώσουνε όλα !!!!
Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Nov 2013 :  18:27:34  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Major_Goose

Με το καλό να σου μεγαλώσουνε όλα !!!!

Σε ευχαριστω!!!
Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Nov 2013 :  18:30:56  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
Σημερινα!

Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 09 Nov 2013 :  09:33:43  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλή επιτυχία!

Το φυτό που έχεις στην προτελευταία φωτογραφία είναι μια πανέμορφη Kalanchoe που βγάζει ένα μωβ λουλουδάκι.
Θέριεψέ την να μας δώσεις κι εμάς.

Λέγεται kalanchoe pumila

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Nuxtofulakas
Junior Member MEMBER CLUB

Greece
343 Μηνύματα

Εστάλη - 09 Nov 2013 :  11:07:09  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Nuxtofulakas  Απάντηση με παραπομπή
καλή ανάπτυξη να σου έχουνε όλα τα φυτά και να τα χαρείς και ανθισμένα.
Το χώμα μόνο πρόσεξε-όπως έχουμε πει σε άπειρα posts - στις περισσότερες φωτογραφίες δε μου φαίνεται πολύ "στραγγιστερό" ;-)
Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 09 Nov 2013 :  11:12:49  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από mavirenes

Καλή επιτυχία!

Το φυτό που έχεις στην προτελευταία φωτογραφία είναι μια πανέμορφη Kalanchoe που βγάζει ένα μωβ λουλουδάκι.
Θέριεψέ την να μας δώσεις κι εμάς.

Λέγεται kalanchoe pumila

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Σ'ευχαριστώ Ειρήνη!!! Αν πιάσει θα φέρω σίγουρα στην ανοιξιάτικη έκθεση!!!

Edited by - Basilis bsl on 09 Nov 2013 11:18:48
Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 09 Nov 2013 :  11:18:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Nuxtofulakas

καλή ανάπτυξη να σου έχουνε όλα τα φυτά και να τα χαρείς και ανθισμένα.
Το χώμα μόνο πρόσεξε-όπως έχουμε πει σε άπειρα posts - στις περισσότερες φωτογραφίες δε μου φαίνεται πολύ "στραγγιστερό" ;-)

Δίκιο έχεις για το χώμα στις πρωτες φωτογραφίες έβαλα παραπάνω χωμα κήπου και ειχε γίνει σαν λάσπη δε στέγνοναι με τίποτα φυσικά και το άλλαξα...
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.12 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000