ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Τα παιδάκια μου!
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Τα φυτά μας - Συλλογές
 Τα παιδάκια μου!
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Προηγούμενη | Επόμενη
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Σελίδα: από 4

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Nov 2013 :  20:37:23  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα Κική σε ευχαριστώ πολύ ..δώσε μου Αριόκαρπους και μαμιλάριες fred και πάρε μου την ψυχή!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Nov 2013 :  21:30:59  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Εγω προς το παρόν τείνω προς τις εχεβέριες.Ήδη προσπαθώ να σώσω μια λιλατσίνα εδώ και κανά τρίμηνο.Θα δούμε,προς το παρόν δείχνει σημάδια ανάπτυξης.

Κική'
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Jan 2014 :  22:09:18  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Νέο μέλος στη συλλογή!

Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Jan 2014 :  23:27:55  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Μεγειά και καλορίζικος! Κούκλος είναι!
Κορυφή σελίδας

Χρήστος.
Junior Member

Greece
145 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Jan 2014 :  11:41:30  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος.  Απάντηση με παραπομπή
Πάρα πολύ ωραία συλλογή !! Φαίνονται υγιέστατα εξαιρετικά, πανέμορφα, ιδιαίτερα καλαίσθητα και φροντισμένα, χαίρεσαι να τα βλέπεις !! Συγχαρητήρια εντυπωσιακά, δεν χορταίνεις να τα βλέπεις . Να τα χαίρεσαι και να τα δεις όπως ποθείς !!
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Jan 2014 :  12:11:07  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Πανέμορφο Σταύρο και (special edition με τις κλωστούλες του)!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Jan 2014 :  14:26:44  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Σταύρο μου να τα χαίρεσαι όλα και καλορίζικος ο κούκλος.

Κική
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Jan 2014 :  12:41:51  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ πολύ χαίρομαι να μοιράζομαι φωτογραφίες με ανθρώπους που αγαπούν τους κάκτους,ο πανέμορφος fissuratus είναι από τον καλό μας φίλο Ανδρέα μετά από μία βόλτα μού στον ''κακτοπαράδεισο'' Καπανδριτίου!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Jan 2014 :  13:29:18  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Εγώ να δεις πόσο χαίρομαι που επιτέλους βρήκα φίλους με κοινό ενδιαφέρον,τι άλλο τους κάκτους μας καιιιιι τα παχύφυτακιά μας.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΦΥΤΑ!

Κική
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jan 2014 :  19:41:20  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
opuntia variegata

Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jan 2014 :  21:41:54  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Έτσι-έτσι,αυτά είναι.BEAUTIFUL.

Κική
Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jan 2014 :  22:53:24  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
η monacantha ειναι???

απο χωματακι βλεπω.......της ευκολιας..!! λιγο πουλημενος λιγο κοινο χωματακι....λιγη ελοφροπετριτσα....και την ξεπεταξαμε την οπουντια...

αυτα βλεπει και η κικη...και αντε να την κανουμε καλα...μετα..!!
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jan 2014 :  23:29:09  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Σταύρο πολύ όμορφο! μεγειά!

Κώστα....πώς το κάνεις αυτό; με ακτίνες Χ; Κι έλεγες εμένα με το μάτι κάποτε
Εγώ πάλι κοίταζα τις ωραίες ραφιέρες στο βάθος! Μου άρεσε αυτό το σκαλωτό, πολύ λειτουργικό για κάκτους, για να έχουν όλα φως. Αν είχα περισσότερο χώρο αυτό θα ήθελα να κάνω κι εγώ!
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jan 2014 :  23:30:56  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
χεχε δεν έχω ασχοληθεί ακόμα μαζί της όπως την πήρα από τον Πουλημένο!!!
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jan 2014 :  23:37:27  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Ευτυχώς έχω βολευτεί με το δώμα στην ταράτσα που έχει τζαμαρίες για τον χειμώνα είναι λουκούμι!! την άνοιξη βγαινουν όλα έξω με πανί για φίλτρο
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Jan 2014 :  00:17:53  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Αγαπητέ Κώστα το πήρα το μήνυμα και να ξέρεις ότι είμαι καλή μαθήτρια.

Κική
Κορυφή σελίδας

Χρήστος.
Junior Member

Greece
145 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Jan 2014 :  09:11:07  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος.  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα Σταύρο, τι υπέροχο φυτό, πολύ ωραίο, να σου ζήσει
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Jan 2014 :  10:32:47  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα!!

πολύ όμορφο!

θα σου έφερνα αν ήθελες Σταύρο μου.
Αλλά δεν έχει τόσο άσπρο το φύλλο.
Λες να θέλει λίγο σκιά γιαυτό?

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Jan 2014 :  13:14:33  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ ναι είναι συμπαθητικό φυτάκι και όταν έρθει η ώρα θα παίξω με το φως για να ροζίσει λίγο ,Ειρήνη ευχαριστώ δεν ήξερα οτι το έχεις,είχε αρκετά ο Πουλημένος αλλά αν δεν ήταν αυτό που μου έκανε το κλίκ μπορεί να μην έπαιρνα κανένα...άμα κολλήσει το μάτι μου σε κάτι δε μπα να έχει άλλα 50 χεχε ρώτα τον Άνδρεα όταν πηγαίνω στο Καπανδρίτι και θα καταλάβεις...
Κορυφή σελίδας

Stylianos
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Feb 2014 :  02:33:39  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos  Απάντηση με παραπομπή
Βλεπω να έρχεσαι με μεγαλο πακέτο Σταύρο μου. ...
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Feb 2014 :  13:20:20  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από @stavros@

Ευχαριστώ ναι είναι συμπαθητικό φυτάκι και όταν έρθει η ώρα θα παίξω με το φως για να ροζίσει λίγο ,Ειρήνη ευχαριστώ δεν ήξερα οτι το έχεις,είχε αρκετά ο Πουλημένος αλλά αν δεν ήταν αυτό που μου έκανε το κλίκ μπορεί να μην έπαιρνα κανένα...άμα κολλήσει το μάτι μου σε κάτι δε μπα να έχει άλλα 50 χεχε ρώτα τον Άνδρεα όταν πηγαίνω στο Καπανδρίτι και θα καταλάβεις...

Ναι! καταλαβαίνω.

Εγώ την έχω στον ήλιο και είναι πρασινοκόκκινη

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Feb 2014 :  13:46:07  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Ariocarpus fissuratus x lloydii

Ariocarpus retusus Cauliflower

Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Feb 2014 :  13:47:17  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή

Κορυφή σελίδας

Χρήστος.
Junior Member

Greece
145 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Feb 2014 :  16:34:38  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος.  Απάντηση με παραπομπή
πανέμορφο, τέτοια βλέπουμε και μας φτιάχνει η διάθεση!!
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Mar 2014 :  20:33:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Haworthia pygmaea crystallina

Haworthia bayeri 'Jupiter

Haworthia Black Major

Κορυφή σελίδας
Σελίδα: από 4 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη | Επόμενη
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.24 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000