ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ανθοφοριες 2013
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Τα φυτά μας - Συλλογές
 Ανθοφοριες 2013
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Oct 2013 :  21:31:36  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
Ειπα να ανεβασω κι εγω μερικους απ τους κακτους μου που ανθισαν φετος...

Αυτες για αρχη και εχω μερικες ακομη που θα σας τις δειξω καποια στιγμη!

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Oct 2013 :  22:02:55  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Βασιλη τρελλαθηκες???????Θα τ'ανοιγω ενα-ενα?Αχ!Θα σε σκοτωσω.
Υ.Γ:ενταξει....καλες ητανε.ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΥΠΕΡΟΧΕΣ

Κικη

Edited by - Κικη on 22 Oct 2013 22:11:42
Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Oct 2013 :  22:08:16  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Βασιλη τρελλαθηκες???????Θα τ'ανοιγω ενα-ενα?Αχ!Θα σε σκοτωσω.

Κικη'

δεν ηξερα πως να τις κανω να φαινονται μεγαλες!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Oct 2013 :  22:16:30  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Με ποιο προγραμμα αποφασιζει κανεις να ανεβαζει ειναι δικο του θεμα.Εγω ας πουμε ανεβαζω απο ImageShack το'χω καταβολευτει.Στις δικες σου δεν ειχα προβλημα με το μεγεθος,απλα ηθελα να τις βλεπω χωρις να χρειαζεται να παταω πανω στο link.SORRY κι ολας,για πιο ευκολα το λεω.Οτι θελεις κανεις{και παλι ΦΙΛΟΙ ε?}

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Oct 2013 :  22:26:40  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Με ποιο προγραμμα αποφασιζει κανεις να ανεβαζει ειναι δικο του θεμα.Εγω ας πουμε ανεβαζω απο ImageShack το'χω καταβολευτει.Στις δικες σου δεν ειχα προβλημα με το μεγεθος,απλα ηθελα να τις βλεπω χωρις να χρειαζεται να παταω πανω στο link.SORRY κι ολας,για πιο ευκολα το λεω.Οτι θελεις κανεις{και παλι ΦΙΛΟΙ ε?}

Κικη'

εννοειται!!! και εγω ηθελα να φαινονται απευθειας χωρις το link αλλα δεν ξερω πως γινεται, εγω προς το παρον τις ανεβαζω απ το facebook θα δοκιμασω και το imageShack και οποιο με βολεψει!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Oct 2013 :  22:54:26  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Α!Ενταξει για να μην αισθανομαι κι εγω ασχημα που σου την"ειπα".Με συγχωρεις κ παλι.Οπως βολευεσαι μην το κανουμε θεμα.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Oct 2013 :  08:19:00  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα παιδιά
Βασίλη! θέλω πολύ να δω τα ανθισμένα φυτά σου αλλά δεν θα ανοίξω μια μια τις φωτογραφίες.
Στη θέση σου θα έκανα το εξής για να διορθωθεί η κατάσταση

1 αντιγραφή όλως των links των φωτογραφιών από την πρώτη ανάρτηση
2 επιλογή μιας μιας της διεύθυνσης φωτογραφίας και ενώ παραμένει επιλεγμένη πάτημα του εικονιδίου του φόρουμ για φωτογραφίες είναι αυτό μετά το φακελλάκι πάνω από τα κουμπιά για τη γραμματοσειρά

Σου φτιάχνω μια εγώ έτσι γιατί έχω και περιέργεια να δω ,άντε καλή δύναμη.

ΥΓ. Ποιός είσαι στο fb να σε βρούμε?

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Oct 2013 :  09:00:05  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Βασίλη, πολύ ωραία η συλλογή σου, να τα χαίρεσαι!
Διόρθωσα τις φωτογραφίες ώστε να φαίνονται εδώ απευθείας. Είναι κουραστικό να ανοίγουμε ένα ένα λινκ.
Είναι πολύ εύκολο, όπως είπε η Ειρήνη: επιλέγεις το λινκ (το κάνεις μπλε με το ποντίκι) και κάνεις κλικ στο εικονίδιο επάνω που δείχνει μια μικρή φωτογραφία

Δες κι εδώ τις οδηγίες απ΄όπου προέρχεται κι αυτή η φωτογραφία:
http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=45
Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Oct 2013 :  20:12:21  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
Σας ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!!!!!

Ενταξη το μαθα...
Ειρηνη στο fb ειμαι ο Basilis Petrakis (σε ειχα ρωτησει και για το ονομα της hoya στην ομαδα ΕΕΚΑΠ)!
Σ'ευχαριστω Kaktos για την υπομονη σου που εκατσες και τις μεγαλοσες!!!!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Oct 2013 :  21:13:09  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
πολύ ωραίες ανθοφορίες!!!! μπράβο!!!!

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Oct 2013 :  21:32:29  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από mavirenes

πολύ ωραίες ανθοφορίες!!!! μπράβο!!!!

mavirenes

Σ'ευχαριστω Ειρηνη!!! προσπαθω να κανω οτι καλητερο μπορω και τα φυτα που εχω μεχρι τωρα δεν εχουν και ιδιαιτερες απαιτησεις (παρολα αυτα εχω σκοτωσει αρκετα)
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Oct 2013 :  22:20:38  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή

μια χαρα ειναι η συλλογη σου Βασιλη....και μη νομιζεις οτι τα πιο απαιτητικα φυτα ειναι παντα και τα πιο ομορφα...η "τεχνη " ειναι να εχεις σωστα φυτα που ανθιζουν ...δεν εχουν αρωστειες κλπ κλπ και οχι 5-10 πανακριβα και σπανια φυτα που ειναι στο μαυρο τους το χαλι απο κακες συνθηκες καλλιεργειας..

Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Oct 2013 :  23:14:57  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
δικιο εχεις Kosta...
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.19 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000