ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Μια καλημερα
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Καφές και κουβεντούλα
 Μια καλημερα
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Επόμενη
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Σελίδα: από 2

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Aug 2013 :  11:19:10  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλημερα Βασιλη{εχουμε κ τ ιδιο ονομα ασχετο}ηθελα να σε ρωτησω γιατι στις φωτο που ανεβασες τα γραμματα ειναι μικρα?Υπαρχει περιπτωση να μεγαλωσουν λιγο?

κικη'

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Aug 2013 :  11:36:42  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
καλημέρα Κική!

http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=1881
http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=1860

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Aug 2013 :  11:57:21  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ειρηνουλα Καλημερα.Γιατι μου εβαλες τις σελιδες αυτες?

κικη'
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Aug 2013 :  11:59:31  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Ειρηνουλα Καλημερα.Γιατι μου εβαλες τις σελιδες αυτες?

κικη'

για να σου θυμίσω ότι έχεις ανοίξει θέμα για να καλημεριζόμαστε

Κική μου! αν για κάθε μέρα ανοίγεις και ένα θέμα καλημέρα, καήκαμε!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Aug 2013 :  12:05:19  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Α!Ενταξει μπορω κ στο ηδη υπαρχον θεμα να λεω καλημερα?Ναι τωρα που το σκεφτομαι θα ειχαμε Καλημερες,καλημερες,καλημερες δεν θα φτανανε οι σελιδες οκ.

κικη'
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Aug 2013 :  12:13:09  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Α!Ενταξει μπορω κ στο ηδη υπαρχον θεμα να λεω καλημερα?Ναι τωρα που το σκεφτομαι θα ειχαμε Καλημερες,καλημερες,καλημερες δεν θα φτανανε οι σελιδες οκ.

κικη'

από όσο ξέρω "οι σελίδες" οι ηλεκτρονικές δεν έχουν περιορισμό
η επισήμανσή μου σχετίζεται και με τα υπόλοιπα που αναφέρω εδώ

http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=1848

δηλαδή να προσπαθούμε όσο αυτό είναι δυνατόν (κεφάλια δεν παίρνουμε)
να χρησιμοποιούμε σωστά τις ενότητες του φόρουμ πρώτον
και δεύτερον να γράφουμε στα ήδη υπάρχοντα θέματα αν αυτό που θέλουμε να πούμε σχετίζεται με το θέμα

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Aug 2013 :  12:15:10  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
χαχα! τώρα που βλέπω τα avatar μας
σαν το σκύλο με τη γάτα!!!!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Aug 2013 :  13:25:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
E!Oχι σαν το σκυλο με τη γατα.Ειπαμε

κικη'
Κορυφή σελίδας

Basil
Junior Member

148 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Aug 2013 :  18:40:52  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basil  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα Κική!

Προς εμένα νομίζω απευθύνεται η ερώτησή σου. Τα γράμματά μου σου φαίνονται πιο μικρά γιατί άλλαξα την γραμματοσειρά (font). Το μέγεθος ωστόσο είναι το ίδιο. Αν σου φαίνονται δυσανάγνωστα μπορώ να τα μεγαλώσω.

Το αμέσως επόμενο μέγεθος είναι αυτό (size=3), αλλά το βρίσκω πολύ μεγάλο...

Η Βασιλική είσαι λοιπόν! Ξαναχάρηκα για τη γνωριμία

Έχει δίκιο η Ειρήνη.
Μπορείς ωστόσο να αλλάξεις τον τίτλο αυτού του θέματος απο "Μια καλημέρα" σε "Μικρά γράμματα", ή "Δεν σε βλέπω καλά", ή "Τί έχουν πάθει τα γραμματάκια σου;" ή ότι νομίζεις και όλα θα είναι πλέον μια χαρά, εφ' όσον όντως το θέμα δεν έχει να κάνει με καλημέρα (Απ ότι βλέπω δεν μπορείς να το αλλάξεις εσύ, θα πρέπει να επικοινωνήσεις τον διαχειριστή.)

Θα μπορούσε επίσης να ανοίξει ένα καινούριο θέμα στο "Σχόλια-Προβλήματα-Υποδείξεις" ή στο "Οδηγίες χρήσης" σχετικά με το πώς μπορείς να αλλάξεις τη μορφή του κειμένου: Γραμματοσειρά, μέγεθος, χρώμα, πλάγια, έντονα, υπογραμμισμένα, διαγραμμισμένα, όλα τα παραπάνω

Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Aug 2013 :  20:01:25  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
...εγω ψηφιζω Κικη.....Βασιλη...σκεψου και εμας τους......

Κορυφή σελίδας

Basil
Junior Member

148 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Aug 2013 :  20:16:20  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basil  Απάντηση με παραπομπή
Ελήφθη, over!!!

Edited by - Basil on 13 Aug 2013 20:17:16
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Aug 2013 :  21:00:40  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπερα Βασιλη αν εξαιρεσουμε το γεγονος οτι εχω πρεσβυωπια τα γραμματα τελικα ηταν μια χαρα,γιατι το ειδα μετα οταν γραφεις σε καποιο θεμα απαντηση στο ξαναδειχνει το θεμα κι απο κατω γραφεις εσυ οτι θες,απαντηση,σχολιο κλπ.Οποτε δεν θα βαζω τα γυαλια μου οταν γραφω στο φορουμ. {πρεπει να βρουμε κι ενα παιδακι που να φοραει γυαλια μυωπιας,οχι ηλιου}.

κικη'
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Aug 2013 :  22:42:10  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Καλή ιδέα αυτή με τον τίτλο Βασίλη, με τέτοιες ιδέες μπορούμε να σκουπίζουμε διάφορα κάτω απ' το χαλί...
Το θέμα Θα μεταφερθεί στην ενότητα με τις Οδηγίες με νέο τίτλο π.χ. Αλλαγή μεγέθους γραμματοσειράς.
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Aug 2013 :  23:37:33  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπερα Φωτεινουλα.Ενταξει δεν πειραζει για τα γραμματα να ανοιξουμε καινουργιο θεμα"Αλλαγή μεγέθους γραμματοσειράς"ειπαμε οχι κ ετσι.Αν νομιζετε ομως οτι πρεπει καντε το.Εχει πλακα παντως,μπορει να χρειαζομαι αλλα γυαλια λες????Γενικα παντως σε ολοοοοοοοο το φορουμ διαβαζω τελεια.Ευχαριστω που σκεφτεστε κ τους λιγο μεγαλυτερους.

κικη'
Κορυφή σελίδας

Basil
Junior Member

148 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Aug 2013 :  01:13:51  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basil  Απάντηση με παραπομπή
@Φωτεινή

Φωτεινή επειδή το θέμα αυτό ψιλογέμισε άσχετες και διάφορες κουβέντες, πιστεύω πως μπορεί να παραμείνει στο "καφές και κουβεντούλα".
Εξ' άλλου γι αυτό απέφυγα να μπώ σε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τη μορφοποίηση κειμένου στην προηγούμενη απάντησή μου: Για να αφήσω περιθώριο να γίνει αυτό σε ένα καινούριο θέμα στις οδηγίες, με λίγα posts, καθαρά και κατευθείαν στο ψητό, αν τελικά κριθεί απαραίτητο.
Εγώ νομίζω πως κάποιες οδηγίες μπορούν να δοθούν για λιγότερο εξοικειωμένα μέλη.
Παράδειγμα: έστω οτι κάποιος θέλει να αλλάξει χρώμα κειμένου και δοκιμάζει διάφορες αποχρώσεις. Εκεί θα διαπιστώσει οτι η εντολή κάθε απόχρωσης απλά προστίθεται στην προηγούμενη. Τελικά όμως επικρατεί η πρώτη που έβαλε. Αν δεν ξέρει ήδη οτι πρέπει να σβήσει τις υπόλοιπες, λογικά θα ψάχνεται μέχρι να καταλάβει πώς λειτουργεί το σύστημα και αν δυσκολευτεί μάλλον θα ανατρέξει στις οδηγίες
Το ίδιο ισχύει και για την επιλογή γραμματοσειράς κλπ.
Παράδειγμα 2ο: Εγώ δεν ξέρω πώς να κάνω τον κώδικα να εμφανιστεί σαν κείμενο και όχι να εκτελεστεί. Δηλαδή στο προηγούμενο παράδειγμα θέλω να δείξω το {blue}{green}{red}χρώμα{/red}{/green}{/blue} χρησιμοποιώντας τις αγκύλες [χρώμα] όπως είναι το σωστό, αλλά αν το κάνω δεν θα εμφανιστούν οι αγκύλες, απλά θα χρωματιστεί το κείμενο
Έχω κι άλλες απορίες, όπως π.χ. τι κάνει η {code}...{/code}, αλλά μην μου απαντήσεις εδώ. Ξεκίνησε θέμα στις οδηγίες και ερχόμαστε απο εκεί

Edited by - Basil on 14 Aug 2013 01:21:21
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Aug 2013 :  08:21:43  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα Βασίλη
Οι οδηγίες αυτές υπάρχουν ήδη στο link Συχνές Ερωτήσεις του φόρουμ.
http://cactus.thelo.gr/forum/el/faq.asp

Αν κάποιος θέλει διευκρινίσεις νομίζω μπορεί να ανοίξει ένα θέμα με το ερώτημά του όπως αυτό που έκανε η Κική (που όσο, βέβαια, συνεχίζουμε με άσχετα περιεχόμενα στις απαντήσεις...όντως δεν είναι για να μετακινηθεί εκεί).

Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Aug 2013 :  10:18:04  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλημερες,καλημερες σ'ολο το φορουμ.

κικη'
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Aug 2013 :  10:31:57  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα.Βρηκα ακρη να παρω κακτους απ τον Πουλημενο μολις 6,5 χλμ απ το σπιτι μου κ οχι 40 χλμ που ειναι το Καπανδριτι.YES,YES,YES

κικη'
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Sep 2013 :  20:38:55  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπερα επειδη ειμαι ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΛΗ με τη μουσικη,η δευτερη μεγαλη μου αγαπη μετα τους κακτους{εννοειται}σας ανεβαζω τιτλους με οτι ακουγεται σε περιπτωση που υπαρχουν fan του ειδους.

deepcentral feat. eleftheria - raindrops
Bang La Decks - Utopia
Dino MFU Feat. Slick Beats - On Your Name
Kat Dahlia - Gangsta
Angel Stoxx ft. Drew - Let Go

κικη'
Κορυφή σελίδας

Basil
Junior Member

148 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Sep 2013 :  23:06:09  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basil  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστούμε Κική για την μουσική ενημέρωση!

Τα τρία μάλλιστα είδα οτι είναι φτιαγμένα απο Έλληνες (Ελληνικά πάντως δεν τα λες ).
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Sep 2013 :  01:14:07  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Δεν ειναι φοβερα?????Ετοιμαζω cd κ περιμενω να μαζεψω περιπου 18-19 κομματια παιρνει που θα παει ομως ηδη εχω καμμια 10αρια.Θα περιμενω.Ναι ειναι Ελληνες οπωσ η Ελευθερια Ελευθεριου στο πρωτο κομματι ξερεις,και το τριτο κ τεταρτο.Ενημερωμενο σε βλεπω.

κικη'
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Sep 2013 :  08:46:13  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
καλημέρα!!!

μου έχουν καεί τα ηχεία στον υπολογιστή
θα τα ψάξω κάποια στιγμή

εγώ τώρα θα παινέψω το σπίτι μας

προχθές πήγα σε μια συναυλία του Αλκίνοου!!!
αυτός και ο Ζούδιαρης παίζανε μόνο

εξαιρετικοί, ο Αλκίνοος εκτός από φοβερός δημιουργός έχει και εξαιρετικό χιούμορ, υπέροχος καλλιτέχνης και με ήθος που σπανίζει,
ο δε Ζούδιαρης κυριολεκτικά ζωγράφιζε με το τσέλο του και την κρητική λύρα, άπαιχτος!!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 07 Oct 2013 :  07:32:37  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Έπαψε να μας ενδιαφέρει η ζωή και μας νοιάζει πλέον μόνο η επιβίωση!! Μπερδέψαμε την αποδοχή μιας (δύσκολης) κατάστασης με την παραίτηση και την προσαρμογή μας σε κάτι (δύσκολο πάλι) νέο και πρωτόγνωρο με την απάθεια ή και την εμπάθεια για το διαφορετικό!!.

Και ευτυχώς που την ίδια ώρα που νιώθω ότι θα με καταπιεί και μένα αυτή η μαύρη τρύπα της αδιαφορίας, της κακίας και της εμπάθειας που χαρακτηρίζει την χώρα μας, την εποχή μας και όλους εμάς, διαβάζω σκέψεις και αναλύσεις φίλων και εξαίρετων ανθρώπων, συναντώ ανθρώπους που σε κάνουν να θέλεις να μείνεις ΟΡΘΙΟΣ και παρών σΆ αυτά που γράφει η ιστορία στις σελίδες της ζωής σου, κοιτάω τα πάντα με μια πιο ανάλαφρη ματιά διανθισμένη με χιούμορ και χωρίς πολλά πρίσματα, μιλάω με άλλους (κάποιους λίγους) που η παραίτηση ΔΕΝ είναι επιλογή και παίρνω θάρρος για να συνεχίσω!!

ΝΑ συνεχίσω να παλεύω για καλύτερα πράγματα!!

Να ψάχνω για συνοδοιπόρους, να μοιραστώ, να είμαι «μαζί» με άλλους που νοιάζομαι και αγαπώ!!!

Και ψάχνω κάποια φωτεινά σημάδια στον δύσκολο και κρύο χειμώνα που έρχεται ταχέως!! Ευτυχώς τίποτα δεν χάθηκε ακόμα!

Και αυτό είναι που - αν και με υγρά μάτια με κάνει να χαμογελώ ακόμα!!!

Γιατί ποτέ δεν είναι αρκετό να απλώνεις μέχρι εκεί που φτάνεις.

Αλλιώς τι τον θέλουμε και υπάρχει ο ουρανός που έλεγε και ο ποιητής!!!

αναδημοσιευμένο από
http://www.preveza-info.gr/node.php?id=14412

καλημέρα

mavirenes

Edited by - mavirenes on 07 Oct 2013 07:38:03
Κορυφή σελίδας

Basil
Junior Member

148 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Oct 2013 :  01:32:45  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basil  Απάντηση με παραπομπή
Τι να πω.

Η νύχτα ειναι μεγάλη.

Κι ήθελε ακόμη πολύ φως να ξημερώσει...

Θα 'ρθει καιρός που θ' αλλάξουν τα πράματα,
να το θυμάσαι Μαρία...

Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Oct 2013 :  10:27:52  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από mavirenes

Έπαψε να μας ενδιαφέρει η ζωή και μας νοιάζει πλέον μόνο η επιβίωση!! Μπερδέψαμε την αποδοχή μιας (δύσκολης) κατάστασης με την παραίτηση και την προσαρμογή μας σε κάτι (δύσκολο πάλι) νέο και πρωτόγνωρο με την απάθεια ή και την εμπάθεια για το διαφορετικό!!.

Και ευτυχώς που την ίδια ώρα που νιώθω ότι θα με καταπιεί και μένα αυτή η μαύρη τρύπα της αδιαφορίας, της κακίας και της εμπάθειας που χαρακτηρίζει την χώρα μας, την εποχή μας και όλους εμάς, διαβάζω σκέψεις και αναλύσεις φίλων και εξαίρετων ανθρώπων, συναντώ ανθρώπους που σε κάνουν να θέλεις να μείνεις ΟΡΘΙΟΣ και παρών σΆ αυτά που γράφει η ιστορία στις σελίδες της ζωής σου, κοιτάω τα πάντα με μια πιο ανάλαφρη ματιά διανθισμένη με χιούμορ και χωρίς πολλά πρίσματα, μιλάω με άλλους (κάποιους λίγους) που η παραίτηση ΔΕΝ είναι επιλογή και παίρνω θάρρος για να συνεχίσω!!

ΝΑ συνεχίσω να παλεύω για καλύτερα πράγματα!!

Να ψάχνω για συνοδοιπόρους, να μοιραστώ, να είμαι «μαζί» με άλλους που νοιάζομαι και αγαπώ!!!

Και ψάχνω κάποια φωτεινά σημάδια στον δύσκολο και κρύο χειμώνα που έρχεται ταχέως!! Ευτυχώς τίποτα δεν χάθηκε ακόμα!

Και αυτό είναι που - αν και με υγρά μάτια με κάνει να χαμογελώ ακόμα!!!

Γιατί ποτέ δεν είναι αρκετό να απλώνεις μέχρι εκεί που φτάνεις.

Αλλιώς τι τον θέλουμε και υπάρχει ο ουρανός που έλεγε και ο ποιητής!!!

αναδημοσιευμένο από
http://www.preveza-info.gr/node.php?id=14412

καλημέρα

mavirenes

ΑΧ!ΑΧ!Συμφωνω απολυτα,Γιατι τοση ΜΑΥΡΙΛΑ στη ζωη μας?Τι να πω?

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Nov 2013 :  21:50:44  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
-Καλησπέρα,με λένε Κική.
-Γειά σου Κική{απο πολλούς}
-Έχω 2 μέρες να γράψω στο φόρουμ,γιατί ήμουν άρρωστη.
Την τελευταία φορά ήταν προχτές.
-Ααααααα{απο πολλούς}
-Ακούγονται παλαμάκια

Απόσπασμα απο τη διαφήμιση με το τυρί{ξέρετε}
Αστειάκι είναι.

Κική'
Κορυφή σελίδας
Σελίδα: από 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση: