ΚΑΚΤΟΣ - Forum - αναπτυξη GRAPTOPETALUM PARAQUAYENSE
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Γενικά θέματα
 αναπτυξη GRAPTOPETALUM PARAQUAYENSE
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Aug 2013 :  22:14:08  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

αυτο ειναι το φυτακι μου στην επομενη φωτο το μωρο της λιγο θολη βεβαια αλλα.........

κικη''

Edited by - Κικη on 08 Aug 2013 22:28:47

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Aug 2013 :  22:16:56  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

σας ειπα οτι ειναι θολη

κικη''
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 31 May 2014 :  18:03:11  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Σε συνδυασμό με την ανάπτυξη και μία ερώτηση.
Πρέπει να το λύσω να πάρει το δρόμο του?(προς τα κάτω)

Κική
Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 31 May 2014 :  20:06:36  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
...ναι αμολα το στην κατηφορα.... θα γινει θαμνος..

(τα φεροκακτακια διπλα θελουν φως.... που τα ειχες??)
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 31 May 2014 :  23:43:47  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Κώστα μου τώρα το είδα ότι μου έγραψες,έλειπα.
Εντάξει θα το αφήσω να πάρει το δρόμο του,αλλά αυτά δίπλα(το ξέρω ότι τα καημένα θέλουν ήλιο,φως γι'αυτό τα μετέφερα εκεί)δεν είναι φεροκακτάκια,είναι εχίνοψις μωρά παραμελημένα απο φως-ήλιο αλλά θα επανορθώσω,τους το υποσχέθηκα.

Κική
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Jun 2014 :  23:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Να ρωτήσω κάτι; Χωρίς παρεξήγηση.
Ρε Κικίτσα; θα ανοίγεις ξεχωριστό θέμα για κάθε φυτό που έχεις;
Γιατί δεν φτιάχνεις ένα θέμα πχ σχετικό με τη συλλογή σου και να μας παρουσιάζεις εκεί τις φωτογραφίες με την ανάπτυξη των φυτών σου; Εκτός αν έχεις ήδη δεν θυμάμαι.
Έχω αρχίσει και χάνω το μπούσουλα με τόσα καινούρια θέματα που ανεβάζεις. Αλήθεια.
Τώρα βέβαια θα μου πεις σε έπιασε πάλι η στριμάρα σου;
Εντάξει, προσωπική μου άποψη και προτίμηση είναι.
Μη το δέσεις και κόμπο.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Jun 2014 :  00:23:22  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ειρηνούλα εννοείται και δεν σε παρεξηγώ,ούτως ή άλλως και'γω το'χω καταλάβει αλλά γενικά μπερδεύομαι στο φόρουμ.Δεν ξέρω που να ανεβάσω και τι.
Τώρα όσο αφορά τα θέματα για ποια λες?
Αυτό που ανέβασα τώρα ήταν απ'το 2013,οι ανθοφορίες και οι αναπτύξεις είναι σε αντίστοιχα θέματα άλλων παιδιών π.χ της Ευρυδίκης,δικό σου και του Βασίλη.
Αν έχω κάποιο πρόβλημα το ανεβάζω στις ασθένειες και προβλήματα.
Βέβαια πριν καιρό είχα καταλάβει πως κάποιος μπορεί να κουραστεί ή να χάσει το μπούσουλα γι'αυτό πρέπει να κάνω κάτι δικό μου ή να πέφτω πάνω σε άλλο αντίστοιχο.
Δεν ξέρω αν σε κατάλαβα απόλυτα αλλά προσπάθησα.SORRY.

Κική
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Jun 2014 :  10:56:37  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Ειρηνούλα εννοείται και δεν σε παρεξηγώ,ούτως ή άλλως και'γω το'χω καταλάβει αλλά γενικά μπερδεύομαι στο φόρουμ.Δεν ξέρω που να ανεβάσω και τι.
Τώρα όσο αφορά τα θέματα για ποια λες?
Αυτό που ανέβασα τώρα ήταν απ'το 2013,οι ανθοφορίες και οι αναπτύξεις είναι σε αντίστοιχα θέματα άλλων παιδιών π.χ της Ευρυδίκης,δικό σου και του Βασίλη.
Αν έχω κάποιο πρόβλημα το ανεβάζω στις ασθένειες και προβλήματα.
Βέβαια πριν καιρό είχα καταλάβει πως κάποιος μπορεί να κουραστεί ή να χάσει το μπούσουλα γι'αυτό πρέπει να κάνω κάτι δικό μου ή να πέφτω πάνω σε άλλο αντίστοιχο.
Δεν ξέρω αν σε κατάλαβα απόλυτα αλλά προσπάθησα.SORRY.

Κική

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

Ήθελα να πω ότι δεν είμαι ούτε διαχειρίστρια, ούτε γενικός κουμανταδόρος στο φόρουμ.
Το φόρουμ ανήκει σε όλους, ισότιμα. Είναι αποτέλεσμα της συλλογικής προσπάθειας και συμμετοχής.
Και ευτυχώς που υπάρχουν ενεργά και ενθουσιώδη μέλη όπως εσύ για να το ζωντανεύουν.

Απλώς εγώ προσωπικά, πρώτα ψάχνω συνήθως μήπως μπορώ να κοτσάρω το κάθε τι που θέλω να γράψω σε ένα ήδη υπάρχον θέμα.
Για να τα βρίσκω πιο εύκολα μετά και να τα διαβάζω.Κι εγώ και οι άλλοι.
Πχ. Σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ πού μας είχε πει ο Κώστας συμβουλές για το ρίζωμα ευφόρβιας και δεν μπορώ να το βρω.

Υπάρχουν πάρα πολλά θέματα που μπορούν να σταθούν μόνα τους όμως.

Τέλος πάντων.
Πρόταση κάνω. Δεν σημαίνει ότι πρέπει να την ακολουθήσεις οπωσδήποτε.

Ο καθείς με τον τρόπο του. Δεν τρέχει τίποτα.
Όλα καλά.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Jun 2014 :  11:30:35  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα Ειρήνη,εννοείται ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
Μακάρι να βρίσκω να "κολλάω" τα θέματά μου ώστε να αποφεύγουμε τα μπερδέματα και να χάνουμε τη μπάλα.
Ξέρεις πόσες φορές ψάχνω κάτι και δεν το βρίσκω? και με την αναζήτηση,καμιά φορά με βοηθάει καμιά όχι.
Εντάξει όμως πιστεύω κάπως θα στρώσουν τα πράγματα,με λίγο προσοχή όλα θα γίνουν.
ΦΙΛΙΑ!

Κική
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.12 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000