ΚΑΚΤΟΣ - Forum - υπάρχει ανώτατο όριο σελίδων θέματος?
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Σχετικά με το Cactus.thelo.gr
 Σχόλια - Προβλήματα - Υποδείξεις
 υπάρχει ανώτατο όριο σελίδων θέματος?
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Apr 2013 :  18:33:16  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Αναρωτιέμαι από εχθές σχετικά γιατί προσπαθώ να στείλω απάντηση εδώ http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=611 και δεν μου επιτρέπει το σύστημα, γιατί?

mavirenes

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Apr 2013 :  18:50:50  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
άκυτο, ΔΕΝ υπάρχει!
Σε άλλο θέμα με περισσότερες σελίδες μου επιτρέπι να γράψω άρα κάτι άλλο συμβαίνει

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Apr 2013 :  19:52:20  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Όταν λες δε σε αφήνει τι εννοείς;
Ανοίγει το παράθυρο να γράψεις ή πριν σου ανοιξει παράθυρο σου βγάζει κάποιο μήνυμα;
Τώρα μόλις έγραψα κι εγώ και έγραψα κανονικά. Ας γράψει και κανένας ακόμη εκεί κάτι να δούμε τουλάχιστον αν συμβαίνει σε όλους.
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Apr 2013 :  20:18:10  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
όλα καλά! λες και ήταν μπλοκαρισμένο για λίγο και μόλις έγραψες μου το επέτρεψε, δεν μου εμφάνιζε το κουτάκι της απάντησης - βρε λες να το εμφάνιζε και να ήταν απλά γκαβομάρα???

mavirenes

Edited by - mavirenes on 19 Apr 2013 20:18:43
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.08 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000