ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ανθοφορία αλόης
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Ειδικές συζητήσεις για γένη-είδη
 Ανθοφορία αλόης
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

ioavla
Starting Member

Greece
7 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Dec 2012 :  12:30:24  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ioavla  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα και χρόνια πολλά!
Έχω στο μπαλκόνι χειμώνα-καλοκαίρι μια αλόη αρκετά χρόνια.ξαφνικά εν μέσω χειμώνα έβγαλε ένα μπουμπούκι ξαφνικά-δεν θυμάμαι να έχει ξαναβγάλει.
Κάθε πότε ανθίζουν?
Ευχαριστώ!

kosrashelix
New Member

Greece
64 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Dec 2012 :  12:53:06  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kosrashelix  Απάντηση με παραπομπή
Πριν λίγες μέρες ήμουν Κρήτη και όλες οι arborescens ήταν γεμάτες πορτοκαλί ταξιανθίες...
Ο καλός καιρός βλέπεις...
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Jan 2013 :  20:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Είναι φυσιολογικό για αυτή την εποχή, ποια έχεις την Aloe variegata;
Κορυφή σελίδας

ioavla
Starting Member

Greece
7 Μηνύματα

Εστάλη - 05 Jan 2013 :  18:14:20  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ioavla  Απάντηση με παραπομπή
Θα κατεβάσω φωτό για να μου πείτε εσείς το είδος...
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 12 Aug 2013 :  08:51:36  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Οι arborescens ανθίζουν δηλαδη χειμώνα ? Καπου διαβασα οτι καποιοι την εχουν μεσα τον χειμώνα και καποιοι εξω, τι ισχυει τελικα?

TzO
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 12 Aug 2013 :  11:53:26  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Η δικιά μου στον κήπο σε παραθαλάσσιο εξοχικό στην Αττική αυξάνεται και πληθύνεται και ανθίζει το Μάϊο.
Η φροντίδα της είναι το πότισμα τον Αύγουστο λόγω διακοπών και όλο τον υπόλοιπο χρόνο ό,τι κάνει η μητέρα φύση και αραιά ποτίσματα την άνοιξη
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000