ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Φθινοπωρινή συνάντηση.
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Forum meetings
 Φθινοπωρινή συνάντηση.
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Billy
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
316 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Aug 2011 :  15:31:20  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Billy Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Billy  Απάντηση με παραπομπή
Αν και βλέπω ότι ακόμη δεν έχει επιστρέψει ο κόσμος από τις διακοπές να τολμήσω να προτείνω να γίνει μια συνάντηση μελών μέσα στο Σεπτέμβριο; Υπάρχουν άλλα μέλη από Βόρεια Ελλάδα που να ενδιαφέρονται για κάτι τέτοιο;

Billy

Greece
316 Μηνύματα

Εστάλη - 06 Sep 2011 :  22:05:43  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Billy Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Billy  Απάντηση με παραπομπή
Πολύ ερημιά έπεσε... τι πάθανε όλοι;

Edited by - Billy on 06 Sep 2011 22:06:06
Κορυφή σελίδας

Nuxtofulakas
Junior Member MEMBER CLUB

Greece
343 Μηνύματα

Εστάλη - 07 Sep 2011 :  16:58:59  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Nuxtofulakas  Απάντηση με παραπομπή
σιγά σιγά...έχουμε και εβδομάδα προσαρμογής μετά τις διακοπές

για τη συνάντηση-αν γίνει και στην Αθήνα εγώ είμαι οκ.
Κορυφή σελίδας

Billy

Greece
316 Μηνύματα

Εστάλη - 07 Sep 2011 :  22:12:41  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Billy Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Billy  Απάντηση με παραπομπή
Μάλλον αυτό θα φταίει, που δεν πήγα διακοπές.

Στην Αθήνα θα είναι πιο εύκολο πιστεύω μιας και είστε και πιο πολλά άτομα. Άντε να αρχίσουν να μπαίνουν κι άλλοι να δούμε.
Κορυφή σελίδας

george_tso
New Member

Greece
84 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Sep 2011 :  15:41:52  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην george_tso  Απάντηση με παραπομπή
Ψήνομαι..Υπολογίστε με για τη συνάντηση, Θεσσαλονίκη ζω!!Σαββατοκύριακο πιο άνετα νομίζω..
Κορυφή σελίδας

ariskal
Dr Ferocactus Υπεύθ. μελών Β. Ελλάδος MEMBER CLUB

Greece
1893 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Sep 2011 :  22:22:48  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ariskal  Απάντηση με παραπομπή
για σας..επεστρεψα
εχω μπλεξει με το κτημα και με τις σπορες ολων των ειδων
αυτο το σαββατοκυριακο θα ειμαι στην πολη (λογω δουλιας) και μετα τις 7 το βραδυ θα ειμαι ελευθερος
Κορυφή σελίδας

Billy

Greece
316 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Sep 2011 :  22:54:48  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Billy Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Billy  Απάντηση με παραπομπή
Άντε μπράβο, σιγά σιγά να μαζευόμαστε. Αν και περίμενα λίγο μεγαλύτερη συμμετοχή και εμείς οι τρεις να είμαστε για ένα καφέ μπορούμε να πάμε φαντάζομαι. Πείτε μέρα και μέρος και είμαι μέσα. Ώρα είπαμε μετά τις 7.
Κορυφή σελίδας

Billy

Greece
316 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Sep 2011 :  22:44:53  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Billy Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Billy  Απάντηση με παραπομπή
Τελικά βρεθήκαμε οι τρεις μας, πήγαμε για καφεδάκι, τα είπαμε (εγώ περισσότερο τα ...άκουγα και το καταευχαριστήθηκα είναι η αλήθεια) και πήγαμε και από το θερμοκήπιο του Γιώργου μια βόλτα. Ωραίοι άνθρωποι και πολύ ωραία φυτά. Πήρα και τα δωράκια μου και περιμένουμε τώρα την επόμενη συνάντηση. Ελπίζω να είμαστε και περισσότεροι φυσικά, όπως και να χει εμείς οι τρεις σίγουρα θα ξαναβρεθούμε.

Κορυφή σελίδας

george_tso
New Member

Greece
84 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Sep 2011 :  16:27:41  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην george_tso  Απάντηση με παραπομπή
Όντως μια χαρά πήγε η συνάντηση!
Καφεδάκι, κουβεντούλα περί φυτών και άλλων..
Παιδιά να το ξανακάνουμε σύντομα!!!
Κορυφή σελίδας

ariskal

Greece
1893 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Sep 2011 :  21:08:11  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ariskal  Απάντηση με παραπομπή
μαζι με την Φωτεινη αυτην την φορα
Κορυφή σελίδας

Billy

Greece
316 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Jan 2012 :  23:51:12  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Billy Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Billy  Απάντηση με παραπομπή
Τώρα που καλοχειμώνιασε μήπως να ξαναβρισκόμασταν εμείς οι βόρειοι; Τόσο καιρό προσωπικά ήμουν πνιγμένος από τις υποχρεώσεις (και τώρα είμαι βέβαια αλλά κάπως καλύτερα) αλλά μιας και μπορώ πλέον να βρω μια Κυριακή ελεύθερη να κανονίζαμε κάτι;
Κορυφή σελίδας

Cactiholic

582 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Jan 2012 :  00:31:01  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Cactiholic  Απάντηση με παραπομπή
Χαίρομαι πάρα πολύ πού οι κακτόφιλοι της Θεσσαλονίκης καταφέρατε να βρεθήτε. Καλό το φόρουμ, καλά τα ειδικά σάιτ, καλά και τα βιβλία και τα άρθρα, αλλά η προσωπική επαφή και η άμεση ανταλλαγή απόψεων δεν αντικαθίσταται με τίποτα.
Οι συναντήσεις με τα άλλα μέλη της ΕΕΚΑΠ, αλλά και η συναναστροφή με τους κακτόφιλους σε εκθέσεις και εκδηλώσεις του συλλόγου, είναι πάντα πολύ σημαντικά γιά 'μένα, γιατί η ανταλλαγή γνώσεων, εμπειριών και απόψεων βοηθά όλους μας.

Άλλωστε, πού θα βρώ άλλους ...τρελλούς με την ίδια πετριά με μένα???

Λυπάμαι μόνο πού οι υποχρεώσεις μου δε μου επιτρέπουν να ανέβω, ώστε να σας γνωρίσω από κοντά. Θα το ήθελα πάρα πολύ και, δυστυχώς, από κοντά έχω δεί μόνο τον Αριστοτέλη, ο οποίος είχε καταφέρει να κατέβει σε μία εκδήλωση της ΕΕΚΑΠ.

Ποτέ δε ξέρεις βέβαια, γιατί αυτά τα φτηνά εισητήρια της aegean πολύ τα διαφημίζουν και έχω επιθυμήσει γλυκά Θεσσαλονίκης, αλλά να τα απολαύσω ...στη Θεσσαλονίκη!
Κορυφή σελίδας

Billy

Greece
316 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2012 :  01:05:18  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Billy Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Billy  Απάντηση με παραπομπή
Είναι κανείς διαθέσιμος για αυτή την Κυριακή; Να κανονίσουμε ένα κακτοκαφεδάκι;

Χρήστο, όποτε μπορέσεις ανέβα, για σένα θα κάνουμε έκτακτη συνάντηση στο ....Πανόραμα για τρίγωνα.
Κορυφή σελίδας

ariskal

Greece
1893 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2012 :  12:55:20  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ariskal  Απάντηση με παραπομπή
εγω ειμαι μεσα το κανονιζουμε
Κορυφή σελίδας

george_tso
New Member

Greece
84 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jan 2012 :  17:41:12  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην george_tso  Απάντηση με παραπομπή
Μέσα και εγώ για κυριακάτικο καφεδάκι.Μιλάμε στα κινητά!
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.16 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000