ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ονομασίες κάκτων - Ταξινόμηση
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Γενικά θέματα
 Ονομασίες κάκτων - Ταξινόμηση
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Προηγούμενη
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Σελίδα: από 2

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3064 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Feb 2011 :  10:49:25  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Nuxtofulakas

δε ξέρω για τους splitter και τους "router" όποιος όμως μου αλλάξει τα ονόματα τώρα που άρχισα να φτιάχνω ταμπελάκια τον έφαγα...

να τα γράφεις πάντα με μαλακό μολύβι καλού κακού, έτσι αν τυχόν αποφασίσεις ποτέ να αλλάξεις κάτι, να μπορείς
είναι και πιο ανθεκτικό στο χρόνο από οποιοδήποτε ανεξίτηλο μαρκαδόρο

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Nuxtofulakas
Junior Member MEMBER CLUB

Greece
343 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Feb 2011 :  13:25:38  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Nuxtofulakas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από mavirenes
να τα γράφεις πάντα με μαλακό μολύβι καλού κακού, έτσι αν τυχόν αποφασίσεις ποτέ να αλλάξεις κάτι, να μπορείς
είναι και πιο ανθεκτικό στο χρόνο από οποιοδήποτε ανεξίτηλο μαρκαδόρο

απαπαπαπαπαπα με τίποτα μολύβι - δεν είναι ωραίο ειδικά όταν γράφεις σε pvc / άσε που το ανεξίτηλο μαρκαδοράκι αντέχει περισσότερο χρόνο στο pvc... το έχω διαβάσει που οι περισσότεροι προτείνουν μολύβι αλλά εγώ ξεροκέφαλος... ...μαρκαδόρο...
Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1792 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Feb 2011 :  15:50:19  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
οταν θα ξαναβάλεις τα φυτα για αναγνωριση θα σου λέμε οτι η mammillaria ειναι ferocactus.................
Κορυφή σελίδας

Nuxtofulakas
Junior Member MEMBER CLUB

Greece
343 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Feb 2011 :  18:00:04  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Nuxtofulakas  Απάντηση με παραπομπή
βρε ας είναι και αριόκαρπος -να μην αλλάζεις γνώμη μετά είναι το θέμα...
Κορυφή σελίδας
Σελίδα: από 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.09 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000